נתניהו תקף את סער: "מקבל אפס תמיכה ציבורית ומנסה להשתיק את הציבור הישראלי" - 0404
נתניהו תקף את סער: אוליביה פיטוסי, פלאש 90

נתניהו תקף את סער: "מקבל אפס תמיכה ציבורית ומנסה להשתיק את הציבור הישראלי"

יו"ר האופוזיציה ומנהיג הימין בנימין נתניהו, תקף הערב (חמישי) בחריפות בחשבון הטוויטר שלו את שר המשפטים, גדעון סער: "סער, שלא עובר את אחוז החסימה ומקבל אפס תמיכה ציבורית, מנסה להשתיק את הציבור הישראלי ויעלה את החוק לצנזור הרשתות החברתיות בוועדת שרים לחקיקה בשני הקרוב".

נתניהו הוסיף: "במקביל, סער מקדם חוקים אנטי דמוקרטיים, שמאפשרים חיפוש בבתי אזרחים ללא צו שופט ופסילת מועמדים לראשות הממשלה כנהוג באיראן ובסוריה. אבירי זכויות הפרט והדמוקרטיה, לצד העיתונאים בתקשורת, שותקים לחלוטין מול החוקים האיראניים האלה. אנחנו לא נשתוק וניאבק למען הדמוקרטיה. אני קורא לכל אזרחי ישראל שהדמוקרטיה וחופש הביטוי יקרים להם, להתייצב נגד החוקים הדיקטטוריים הללו בעוצמה ובתקיפות".

בתגובה לדברי נתניהו, סער ענה וכתב בטוויטר: "ביבי שוב משקר. ראשית, תנאי להסרת התוכן הוא שהפרסום מהווה עבירה פלילית. ובנוסף לכך: קיום אפשרות ממשית לפגיעה בביטחונו של אדם, ביטחון הציבור או ביטחון המדינה. אין שום צנזורה על דיעות. ממשלת נתניהו הביאה חוק דומה לכנסת והעבירה אותו בקריאה 1. ביבי לא נלחם למען הדמוקרטיה, אלא למען ההסתה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]