ח״כ מעוז: כך מתאחדים גורמי שמאל בכנסת ובמערכת המשפט כנגד זהותה היהודית של המדינה - 0404

ח״כ מעוז: כך מתאחדים גורמי שמאל בכנסת ובמערכת המשפט כנגד זהותה היהודית של המדינה

יו"ר מפלגת 'נעם' ח"כ אבי מעוז (הציונות הדתית) התייחס להיעדרותו הצפויה של נציב תלונות הציבור על השופטים, אורי שהם, מהדיון שיתקיים בעניינו, לאחר שהמליץ לשר הדתות מתן כהנא להדיח את הראשל"צ, הרב יצחק יוסף.

ח"כ מעוז: "בדקות הבאות אמחיש איך עובד שילוב הידיים של מערכת המשפט עם גורמי השמאל בכנסת כנגד דמותה היהודית של המדינה.

נציב תלונות השופטים, בניסיון שפל של סתימת פיות, נזף בראשון לציון, הרב יצחק יוסף שליט"א ודרש להדיחו, בשל העובדה שהראשון לציון מילא את תפקידו המהותי, וביטא את עמדת התורה. הנציב כמובן לא נקט צעד שכזה כלפי שום שופט מבית המשפט העליון, שכלפיו עלו טענות חמורות על התנהלותו.

יו"ר הכנסת והנשיאות סירבו לקיים דיון דחוף בעניין, והעבירו אותו לדיון מהיר בוועדה. ולאיזו ועדה? לזו שבראשה עומד חבר כנסת, ששם לעצמו מטרה להילחם מלחמת חורמה ברבנות הראשית ובדמותה היהודית של המדינה. כאילו שדיון ענייני כלשהו יכול היה להיערך בוועדה שכזו.

אותו יו"ר ועדה חיפה על הנציב שוהם, ואיפשר לו לא להופיע לדיון, למרות סמכותו לחייב אותו להופיע בוועדה. פשוט יד רוחצת יד, זה פרצופה של הקואליציה הנוכחית שמהווה איום על דמותה וזהותה היהודית של מדינת ישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]