עם דגלי ישראל | משפחת קיי צעדה בזירת הפיגוע: "משלימים את הצעדים של אלי לכותל" | צפו - 0404

עם דגלי ישראל | משפחת קיי צעדה בזירת הפיגוע: "משלימים את הצעדים של אלי לכותל" | צפו

משפחתו של אליהו קיי הי"ד שנרצח בפיגוע בעיר העתיקה בירושלים, צעדה בראש עשרות יהודים שהגיעו עם דגלי ישראל מרחבי הארץ כדי להשתתף בכאבם של משפחת קיי ובמטרה "להשלים את הצעדים לכותל שאלי קיי לא הספיק לעשות".

כשהגיעו בני משפחת קיי לזירת הרצח, בפעם הראשונה מאז הפיגוע, נעצרו הצועדים יחד עם המשפחה ושרו: "אלי אתה", אמרו פרקי תהילים לזכרו של אלי הי"ד ותפילת אל מלא רחמים.

כתראיל קיי, אחיו של אלי הי"ד, דיבר בשם המשפחה: "אני רוצה לחזק בשם המשפחה וכל עם ישראל את כוחות הביטחון ואומר להם כל הכבוד על הסיכול המהיר של המחבל בזמן האירוע".

כתריאל קיי פנה לכוחות הביטחון שליוו את הצועדים ושיבח אותם: "כך תוך 38 שניות מנעתם את הידרדרות האירוע ופגיעה בעוד אזרחים".

המשפחה המשיכה לתפילה בכותל המערבי ולאחר מכן אכלה ארוחת בוקר במסעדת "בין הקשתות" הסמוכה שאירחה אותם לגמרי בחינם. אורגד לוי, בעלי המסעדה, שנוהג לפנק גם חיילים בודדים שמגיעים להשבעות בכותל, מסר: "אנחנו כאן בשבילם כדי להביע שותפות ולחזק".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]