התעמרות מרב מיכאלי בעוזרת הפרלמנטרית | נתניהו: "נגד שרה יזמו תחקירי סרק - היום הם מצניעים" - 0404
התעמרות מרב מיכאלי בעוזרת הפרלמנטרית | נתניהו: מרים אלסטר, פלאש 90

התעמרות מרב מיכאלי בעוזרת הפרלמנטרית | נתניהו: "נגד שרה יזמו תחקירי סרק – היום הם מצניעים"

שרת התחבורה, מרב מיכאלי, הגיעה היום (שני) לדיון מקדים בתביעה שהוגשה נגדה על ידי העוזרת הפרלמנטרית שלה לשעבר, בגין התעמרות במקום העבודה.

מיכאלי, שמרבה לדבר על זכויות נשים, הואשמה על ידי העוזרת הפרלמנטרית כי הועסקה על ידה 24 שעות ביממה ו־7 ימים בשבוע וחוותה התעללות: “התובעת הייתה צריכה להיות זמינה בכל עת ואף נדרשה לעבוד במהלך הסופ"ש ובשבת וכן לטפל ב׳דחיפות׳ בכל גחמה שאליה נדרשה", נכתב בתביעה.

התובעת מתלוננת עוד “כי דרך העבודה תחת מיכאלי עובר הנתיב לעינויי נצח וכי העבודה מאמללת וארורה". המתלוננת דיווחה על "יחס בוטה, קפריזי, מעליב, מזלזל, מבזה ומשפיל במישור המקצועי והן במישור האישי", מצד מיכאלי. 

ראש הממשלה לשעבר נתניהו התייחס לסיקור התקשורתי של הפרשה בה מעורבת בכירה בממשלה, לעומת הסיקור של עניינים הנוגעים לרעייתו, אשר איננה נבחרת ציבור כלל.

נתניהו: "בעוד שערוצי התעמולה פתחו אינספור פעמים מהדורות חדשות בטענות שקריות שהופרכו נגד שרה נתניהו, היום הם מצניעים ככל האפשר את הטענות נגד השרה מרב מיכאלי על התעמרות בעובדת שלה.

נגד שרה נתניהו הם גייסו ודירבנו מרואיינים, יזמו תחקירי סרק, ולא פסקו מלהשמיץ אותה במשך שנים. לגבי מרב מיכאלי? הם לא אומרים כמעט כלום.

העובדת לשעבר של מרב מיכאלי העידה היום בבית המשפט נגדה: ״האישה הזו ריסקה אותי, אני שבר כלי… אני לעולם לא אשב עם החלאה הזאת באותו חדר״.
ערוצי התעמולה 11, 12 ו-13 לא הזמינו אותה לאולפנים, לא הביאו את דבריה לציבור ומתעלמים כמעט לחלוטין מעדותה היום.

זאת רק עוד דוגמא לסטנדרט הכפול של התקשורת שמגויסת ללא בושה. תארו לעצמכם מה הייתה עושה אותה תקשורת לו במקום גילת בנט במאלדיבים היה מדובר בשרה נתניהו. שופרות השלטון שותקים. הם לא עובדים על אף אחד".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]