"מכללת נתניה צריכה להתבייש" | מחבל מורשע הוזמן להרצות - הסטודנטים זעמו - 0404

"מכללת נתניה צריכה להתבייש" | מחבל מורשע הוזמן להרצות – הסטודנטים זעמו

במכללה האקדמית נתניה הזמינו את אשרף אל עג'רמי, מחבל מורשע ומי ששימש כשר לענייני מחבלים כלואים ברשות, לקורס בלימודי מנהל עסקים ותקשורת.

הסטודנטים זעמו והתלוננו על השתקה מצד המכללה.

אחת הסטודנטיות שיתפה את יואב אליאסי (הצל) בפרטי המקרה: "אני סטודנטית למנהל עסקים ותקשורת שנה ב׳ במכללה האקדמית נתניה, והיום במהלך קורס ״פגוש את העיתונות״ הביאו לנו את אשרף אל עגרמי חבר בתנועת הפת״ח להרצות ללא ידעתנו התלמידים, ועיקר הנושאים עליו דיבר הוא כיבוש ישראל, שיוון זכויות, וכמה המדינה שלנו לא בסדר ולא תומכת בהסכמי שלום וחלוקה שווה עם פלסטין.

כמובן שאותנו התלמידים בזום השתיקו ולא נתנו לנו זכות דיבור במהלך השיעור ולמעשה ״הכריחו אותנו להקשיב ולשמוע בן אדם שתומך בטרור וישב 12 שנים בכלא הישראלי אחרי שטס ללבנון והשתתף בלחימה שבין אש״ף לישראל.

בנוסף לכל זה דיקנית בית הספר לתקשורת במכללה כאשר שמעה ביקורת שלא מצאה חן בעיניה מאחת התלמידות בקמפוס שבסך הכל רצתה לשאול שאלה ולהביע את דעת שהגיעה למכללה והשתתפה בשיעור באופן פרונטלי פשוט קמה באמצע ההרצאה ואמרה לה ״תשתקי״!
אנחנו התלמידי נשארנו בהלם!

מה אתם חושב שאנחנו צריכים לעשות? שבאופן גורף כבר מספר שיעורים בקורסים שונים אנחנו התלמידים נקלעים לסיטואציות בהן המרצים מרשים לעצמם לדבר איתנו פוליטיקה ולהביא את דעתם השמאלנית.

משתיקים אותנו התלמידים כמו שהתקשורת בטלווזיה משתיקה את הימינים! אני באמת כבר לא יודעת מה לעשות, אנחנו משלמים כל כך הרבה כסף למכללה ומה מקבלים בתמורה? הרצאות של חברים בארגון טרור. בושה. ובנוסף לכל זה משתיקים אותנו בלי סוף! לא יודעים כבר למי לפנות".

יו"ר תנועת אם תרצו, מתן פלג: "מכללת נתניה צריכה להתבייש פעמיים. פעם אחת על עצם האירוח של מחבל משוחרר. פעם שנייה על אירוח מי שהיה שר לענייני מחבלים כלואים בישות העוינת הפלסטינית.

במקום להשתיק סטודנטים, תדאגו לא להביא את האויב לכנסים. אנו דורשים ממכללת נתניה לפרסם בפומבי את רשימת המרצים האורחים אותם הזמינו לקורס ולענות לטענות הסטודנטים על השתקה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]