יוסי דגן: "הממשלה צריכה להתבייש, נותנת פרס לטרור" - 0404
יוסי דגן:

יוסי דגן: "הממשלה צריכה להתבייש, נותנת פרס לטרור"

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, הביע זעזוע מההחלטה להטיל מצור על תלמידי ישיבת חומש, חבריו של יהודה דימנטמן הי"ד, שנרצח ביום חמישי האחרון כשהיה בדרכו מהישיבה.

דגן: "הממשלה צריכה להתבייש. במקום להתמקד בעצירת הטרור, היא נותנת פרס לטרור. בזמן שאמו של המחבל הנפשע מעזה להלל אותו על כך שרצח יהודי, בתוך מדינת ישראל, הממשלה נוהגת ביהודים כפי שהיו נוהגים בתקופות חשוכות בהיסטוריה היהודית ומענישה את הקורבן. מטילה מצור על ישיבת חומש, על חבריו האבלים של יהודה, וכל זאת במקום שלכולם ברור שאין סיבה שלא יהיה בו ישוב יהודי, בשטח בשליטה ישראלית מלאה שנעקר אך ורק כדי לעקור. אני דורש מממשלת ישראל להתעשת. זהו אובדן דרך, פגיעה חמורה במוראל של כך ישראלי ושל כל יהודי בעולם. אני קורא לראש הממשלה ולשר הבטחון להסיר את המצור ולהסדיר לאלתר את ישיבת חומש".

כזכור הלילה עלו לישוב חומש חברי כנסת מסיעות הציונות הדתית והליכוד בכדי להביע את מחאתם על פעולות הממשלה. בין השאר הודיעה סיעת הציונות הדתית: "הדרג המדיני מתנהל באופן רופס אל מול הטרור ופועל נגד המתיישבים ובזאת מעניק רוח גבית לטרור. חברי הכנסת מכל סיעות האופוזיציה הגיעו על מנת למחות ולדרוש שינוי מדיניות מיידי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]