הפעילים יצאו למבצע "פנק לוחם" ביו"ש: "הניסיונות לתקוע טריז בין לוחמינו לבין המתיישבים נידון לכישלון" - 0404
הפעילים יצאו למבצע אם תרצו

הפעילים יצאו למבצע "פנק לוחם" ביו"ש: "הניסיונות לתקוע טריז בין לוחמינו לבין המתיישבים נידון לכישלון"

על רקע גל הפיגועים בארצנו ועל רקע ניסיונות הממשלה לסכסך בין צה"ל לבין המתיישבים, במסגרת מסע הדה-לגיטימציה שנערך בתקופה האחרונה לציבור המתיישבים, פתחו פעילי תנועת 'אם תרצו' בסניף אריאל את היום במבצע "פנק לוחם" וחילקו מגשי פיצות ללוחמים המוצבים במרחב חטמ״ר שומרון.

מדובר על פעילות רחבת היקף שמתרחשת כבר מספר חודשים ובה פעילי הסניפים השונים מגיעים לחזק את חיילי צה"ל בכל הגזרות עם צ'ופרים מתוקים, שתייה קרה, פיצות ומאפים שונים. באמצעות פעולות אלו מביעים הפעילים הערכה ללוחמי צה"ל ומראים להם שאינם לבד ושהאזרחים נמצאים מאחוריהם.

עמיחי פסין, רכז סניף אריאל של אם תרצו, מסר: "לאחר הפיגוע הנוראי שקרה בשבוע שעבר הבנתי שחייב לפנק את הלוחמים האמיצים שלנו שעומדים על משמר ארצנו בתקופה קשה זו, אין דבר יותר מחזק מזה".

יונתן שי, ראש אגף ההסברה בתנועת אם תרצו, מסר: "הגענו היום לחלק מגשי פיצות ללוחמי צה"ל היקרים בשומרון. לאחר שבועות ארוכים של טרור רצחני הרגשנו צורך לבוא ולחזק אותם, במיוחד כשהחורף מתחיל.

לוחמינו תמיד יהיו בראש סדר העדיפויות ותמיד נחזק ונאהב אותם. כל ניסיון, בין מגורמי חתרנות זרים ובין מגורמי שמאל קיצוני, לתקוע טריז בין לוחמינו בין המתיישבים נידון לכישלון. אוהבים את לוחמי צה"ל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]