"אין מעלה גדולה מזו": אלפים גדשו את מתחמי הגיוס למסלולים החרדים בצה"ל - 0404
עמותת נצח

"אין מעלה גדולה מזו": אלפים גדשו את מתחמי הגיוס למסלולים החרדים בצה"ל

אלפי בני משפחה נרגשים גדשו הבוקר (ראשון) את מתחמי הגיוס בבסיס תל השומר, משם יצאו המתגייסים החדשים במסגרת גיוס מחזור נובמבר 2021 למסלולים החרדים השונים בצה"ל, כדוגמת גדוד נצח יהודה, תומר גבעתי, חץ צנחנים, פלגת הנגב בחיל האוויר ועוד.

הגיוס לכלל היחידות החרדיות מתבצע בו זמנית בבקו"ם בתל השומר, לשם זרמו מכל רחבי הארץ המלש"בים לאחר שלוו על ידי משפחותיהם. החיילים שמגיעים לתל השומר ממויינים כל אחד ליחידה שלו ומשם עושים את דרכם להליך שרשרת החיול ולאחר מכן לבסיסי הטירונות.

עמותת נצח

רבני עמותת 'נצח' המלווים את חיילי כלל המסלולים החרדים בצה"ל במהלך שירותם, המתינו למתגייסים הטריים בתל השומר ובשאר נקודות האיסוף ברחבי הארץ, קידמו את פניהם, העניקו להם כיבוד קל ובירכו אותם בברכת הצלחה. אחה"צ יגיעו רבני ונציגי הארגון לבסיסים השונים על מנת להמשיך ולעמוד לצד החיילים.

הרב אבי קמיצי יועץ מלווה בעמותת 'נצח' אמר הבוקר: ״בכל יום גיוס אני נרגש מחדש לחבק את הנערים האמיצים שבחרו לשרת בצה״ל ולהגן ולהקריב למען עם ישראל ללא כל תמורה. אין מעלה גדולה מזו״.

עמותת נצח

עמותת נצח

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]