צה״ל ופיקוד הסייבר האמריקאי השלימו תרגיל הגנה משותף - 0404
צה״ל ופיקוד הסייבר האמריקאי השלימו תרגיל הגנה משותף דובר צה"ל

צה״ל ופיקוד הסייבר האמריקאי השלימו תרגיל הגנה משותף

הסתיים תרגיל הסייבר ההגנתי ״סייברדום״ של מערך ההגנה בסייבר בצה״ל בשיתוף פיקוד הסייבר האמריקאי בארצות הברית. התרגיל דימה תרחישי לחימה במימד הסייבר במטרה לשפר את מוכנות צה"ל ופיקוד הסייבר האמריקאי לאיומי הסייבר הגוברים.

את התרגיל, הוביל אגף התקשוב וההגנה בסב״ר בשיתוף פיקוד הסייבר האמריקאי בצבא ארצות הברית. תרגיל זה, מבטא את השותפות האסטרטגית ההולכת וגוברת בין צבא ארצות הברית לצה״ל. 

התרגיל, התקיים במתקן של פיקוד הסייבר האמריקאי בארצות הברית, והוא התרגיל השישי במספר שמערך ההגנה בסייבר בצה״ל מתרגל יחד עם פיקוד הסייבר האמריקאי. 

ראש אגף התקשוב וההגנה בסב״ר, אלוף ליאור כרמלי, הצטרף לביקור בתרגיל והתרשם מהשותפות העמוקה ותהליכי הלמידה וההשתפרות. כרמלי: ״מרחב הסייבר משתנה ומתפתח למרחב לחימה גלובאלי יומיומי המאיים לפגוע בגופים ממשלתיים, פרטיים ואזרחיים. השותפות האסטרטגית של צה"ל בתחומים אלו חשובה ומשמעותית בתרגול משותף יחד עם פיקוד הסייבר האמריקאי״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]