בנט תתעורר, העם לא מאמין בך יותר - 0404
בנט תתעורר, העם לא מאמין בך יותר יונתן סינדל, פלאש 90

בנט תתעורר, העם לא מאמין בך יותר

מיד לאחר הפיגוע הרצחני הערב, עלה בדף חדשות 0404 בשם אזרחי המדינה דרישה משותפיך הערבים לגינוי הפיגוע.

בכלל התגובות, אף אחד לא מאמין שאכן יהיה גינוי לפיגוע ממי משותפיך ואף להפך האזרחים בישראל דורשים מהחכ"ים הערבים לעמוד על האמת שלהם – להודות כי כל פיגוע כזה לא רק שלא ראוי לגינוי שלהם, אלה אף משמח אותם.

תעבור על התגובות בנט, אזרחי המדינה אפילו לא מאמינים בשותפיך היהודים בקואליצית השקר. איך קרה שמצאת את עצמך מתגלגל בקצב מהיר למכור את כל הערכים ורק בשביל לשבת בכיסא ראש הממשלה, הקמת ממשלה עם תומכי טרור?

כיצד אתה מסוגל להעביר עוד דקה אחת, כשאתה יודע שהגורמים העיקריים לרצח הלילה יושבים אצלך בממשלה? כוחותינו יהפכו כל אבן עד שישימו ידם על המרצחים השפלים. אבל הטרור האמיתי נמצא אצלך במשכן לא ברחבי איו"ש – שם זה רק נגזרת.

משפחות שכולות דורשות את פיטוריו של השר לבטחון פנים, "שר לבטחון פנים", שמגנה את הנרצח הבא. היכן נשמע דבר כזה?

בזמן שמרצחים בנו, משליכים לעברנו סלעים ובקבוקי תבערה, דוקרים אמהות בסכין ופוצעים לנו את הנפש – אנחנו שורדים כל כך הרבה שאין מספיק מקום בממשלת הטוויטר כדי לתאר.

אלה שותפיך בנט. עמם הקמת קואליציה העיקר לשבת על כיסא וכשכבר ישבת עליו, זה בדיוק מה שאתה עושה, גומר אותנו.

מילא מכרת את הערכים של עצמך, אבל אנחנו, אוהבי הארץ, בוניה ומשרתיה, לנו עוד יש תקווה – תקווה שלעולם לא יהיה עוד, שלעולם לא ניתן לאף אחד, לעולל לנו מה שאתם עוללתם, לעולם לא.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]