ראשי מועצת יש״ע במכתב לבנט: ״בלום את מסע השיסוי וההסתה כנגד מתיישבי יו״ש״ - 0404
ראשי מועצת יש״ע במכתב לבנט: ״בלום את מסע השיסוי וההסתה כנגד מתיישבי יו״ש״ נעם ריבקין, פלאש 90

ראשי מועצת יש״ע במכתב לבנט: ״בלום את מסע השיסוי וההסתה כנגד מתיישבי יו״ש״

במועצת יש"ע בחרו היום (חמישי) לעלות שלב ושלחו מכתב חריף לנפתלי בנט, בשל גל ההסתה בתקופה האחרונה כנגד המתיישבים ביהודה ושומרון. 

במכתב שעליו חתומים ראשי מועצות מיהודה ושומרון נכתב: ״ארגוני השמאל הקיצוני במימון ממשלות זרות פועלות בעת האחרונה בקמפיין שיקרי שנועד להכפיש את חיילי צה"ל ולפגוע בתדמית ישראל בעולם. כחלק מכך, הגענו לימים אפלים בהם שרים בכירים בממשלת ישראל מפנים את כידוניהם המחודדים לעבר מתיישבי יהודה ושומרון, אזרחים נאמנים וחלוצים, במטרה להכפיש, לפגוע ולהחליש.

השתלחות השרים בשיתוף פעולה עם ארגוני שמאל קיצוני מסוכנת – היא מתירה את דם המתיישבים, ומסיתה נגדם בעלילות בזויות. מעשים אלו פוגעים גם בתדמיתה של מדינת ישראל בעולם ביצירת מצג שווא של אלימות אזרחי ישראל וחיילי צה"ל, כאשר ברור לכל בר דעת שדווקא אנו עומדים בחזית מול מתקפות אלימות וטרור של ערבים באזור״.

אמש קרא ראש המועצה דוד אלחייני, לשר לביטחון פנים עומר בר-לב, להתעורר ולפעול נגד הטרור ולא להפקיר את ביטחון התושבים. הבוקר, פנתה מועצת יש״ע באופן רשמי לבנט בדרישה שיפעל במהירות לעצור את ההסתה ואת האפשרות לעידוד הפגיעה בחיילי צה"ל ובמתיישבים. עוד ביקשו ראשי המועצות במכתב, להיפגש עם בנט בדחיפות ולדון איתו בנושא.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]