בן גביר השתתף במחאת התלמידים נגד ביה"ס שאירח משפחות מחבלים: "לא מבין את הטמטום"| צפו - 0404
צילום: מלי בן חיים

בן גביר השתתף במחאת התלמידים נגד ביה"ס שאירח משפחות מחבלים: "לא מבין את הטמטום"| צפו

מחאה מתקיימת הבוקר (חמישי) מול בית הספר חוף השרון בשפיים, המארח משפחות מחבלים בבית הספר. מאות תלמידים הכריזו מרד על בית הספר והצהירו שלא ישתתפו באירוע. במחאה, השתתפו נציגי פורום "בוחרים בחיים" ששכלו את יקיריהם בפיגועי טרור, תלמידים מבית הספר המתנגדים למפגש והוריהם.

רן כרמי בוזגלו, שסייע בארגון המחאה, מסר: "המטרה הזדונית של היוזמה היא ליצור הקבלה בין הטרור הרצחני לפעולות התגובה וההגנה שלנו. לא בכדי מסרבת מנהלת המוסד לחשוף את זהות המשתתפים".

ח"כ איתמר בן גביר הגיע להשתתף במחאת התלמידים נגד זימון משפחות המחבלים לבית הספר. למרות פעילי שמאל שהגיעו וקיללו את בן גביר במקום, הוא התקבל באהבה גדולה על ידי התלמידים והוריהם.

ח"כ איתמר בן גביר: "הם קוראים לעצמם משפחות שכולות, אבל הם לא משפחות שכולות, הם משפחות של מחבלים שזרקו אבנים ובקבוקי תבערה על חיילים. זה בושה וחרפה שהזמינו אותם כאן לבית הספר ואני לא מבין את הטמטום הזה, הרי התלמידים כאן הולכים להיות חיילים ולשרת את המדינה, אז נותנים גושפנקה למי שפוגע בחיילים שלנו?

טוב שחיילי צה"ל פגעו באותם מחבלים וטוב שתלמידי בית הספר התקוממו נגד ההנהלה, שמעדיפה לחבק משפחות מחבלים ולא משפחות שכולות".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]