השתלחויות בר לב במתיישבים | ח"כ מעוז לחברי ימינה: "איך אתם ישנים בלילה?" - 0404
השתלחויות בר לב במתיישבים | ח אוליבר פיטוסי, פלאש 90

השתלחויות בר לב במתיישבים | ח"כ מעוז לחברי ימינה: "איך אתם ישנים בלילה?"

יו"ר מפלגת נעם, ח"כ אבי מעוז (הציונות הדתית) התייחס לאמירות הקשות של השר לביטחון פנים עומר בר-לב כלפי ציבור המתיישבים בריאיון לרדיו "קול חי": "אין לי טענות לשר בר לב. הוא היה ממייסדי שלום עכשיו. דעותיו ידועות. אני מטיל את האחריות על בנט, שקד, אורבך וסילמן. כל החבורה הזאת שאפשרה לשר בר לב להיות שר בכיר שיטיל את האשמה בכל הצרות של עם ישראל על ציבור המתנחלים".

מעוז פנה לחברי ימינה: "איך אתם ישנים בלילה? אתם במו ידיכם הקמתם ממשלה כזו של חילול השם אחד גדול. תעצרו, תחשבו מה עשיתם ואיזה נזקים אתם גורמים למדינה. יש פה ממשלה ששותפים בה מפלגת רע"מ – התנועה האיסלאמית. הציבור רואה שיש לגיטימציה שהם יהיו איתנו פה בשלטון".

לסיום נשאל מעוז האם נפגע מכך שהסיעות החרדיות הקימו מטה מאבק בעניין הכותל ולא זימנו את חברי 'הציונות הדתית': "לא נפגענו, הכל היה מתואם איתנו. צריך לזכור שיש המון שיקולים פוליטיים שונים. יש תיאום מלא בעבודת האופוזיציה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]