יוסי דגן על השר בר לב: "שפל ערכי שיש אדם כזה בממשלה" - 0404
יוסי דגן על השר בר לב: רועי חדי

יוסי דגן על השר בר לב: "שפל ערכי שיש אדם כזה בממשלה"

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, יוצא למתקפה על שר הבט"פ עומר בר לב, זאת לאחר שביום שני צייץ בטוויטר כי שוחח עם תת מזכירת המדינה האמריקאית על "אלימות המתנחלים" ואתמול והבוקר סירב להתנצל כתב לשרה איילת שקד שביקשה להגן על המתיישבים: "תשתו מים". ואף הגדיל לעשות והשווה בין אירועים שוליים בהתיישבות לבין הטרור הערבי וכתב: "אמשיך להילחם בטרור הפלסטיני כאילו אין אלימות מתנחלים קיצוניים – ובאלימות מתנחלים קיצוניים כאילו אין טרור פלסטיני" מה שמשתמע ציבורית כהשוואה בין שני הדברים. וההשוואה הזו היא כשל ערכי.

דגן תקף את השר בר לב בחריפות ואמר: "ההשוואה של השר לבטחון פנים בין אירועים בשוליים של ההתיישבות, לבין הטרור הערבי כנגד המתיישבים החלוצים וכנגד כלל אזרחי מדינת ישראל היא כשל ערכי ברמה החמורה ביותר.

שר במדינת ישראל, בחוצפה ובהתנשאות, מכפיש חצי מליון מאזרחי מדינת ישראל. מכפיש את החלוצים הגיבורים, מלח הארץ מיישבי הארץ תושבי ההתיישבות ביו"ש. אולי הוא חטשב בשנאתו כי הוא חצי מליון מתיישבים ביהודה ושומרון אולם למעשה הוא מכפיש את תושבי מדינת ישראל ואת צה"ל בעולם מכיוון שכולם מבינים את המסר שכביכול יש כאן אלימות כלפי הערבים ברשות הפלסטינית כדבר יום ביומו, שאין דבר שקרי יותר ממנו,

בזמן שבר לב נפגש עם מזכירת המדינה האמריקאית, הותקפו בשומרון על הכביש המרכזי 505, אזרחים יהודים, באבנים ובבקבוקי תבערה, כלומר ניסו לרצוח אותם, על כך הוא לא טרח לדבר עם מזכירת המדינה".

דגן דרש מבר לב להתנצל והוסיף: "זהו שפל ערכי שיש אדם כזה בממשלה, שר במדינת ישראל שאומר כאלו מילים, ואף מסרב להתנצל, וחוזר שוב ושוב על דברי השנאה והבלע שלו, זהו שפל ערכי שיש אדם כזה בממשלה. לא נוותר. דמנו אינו הפקר".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]