בר לב הכפיש את ישראל בפגישה מדינית. הליכוד: "ממשלת בנט ממשיכה לרדת מהפסים" - 0404
בר לב הכפיש את ישראל בפגישה מדינית. הליכוד: יונתן סינדל, פלאש 90

בר לב הכפיש את ישראל בפגישה מדינית. הליכוד: "ממשלת בנט ממשיכה לרדת מהפסים"

השר לביטחון הפנים עומר בר לב הכפיש את ישראל במהלך פגישה מדינית, הציג את המתיישבים כאלימים ואת הערבים כקורבנות ואף התגאה בכך. בציוץ בחשבון הטוויטר שלו כתב בר לב: "פגשתי היום את תת מזכירת המדינה של ארה"ב, הגברת ויקטוריה נולנד. תת מזכירת המדינה התעניינה, בין היתר, באלימות מתנחלים וכיצד ניתן להפחית את המתח באזור ולחזק את הרשות הפלסטינית".

בליכוד תקפו את בר לב והאשימו את ממשלת בנט שהיא ממשיכה לרדת מהפסים: "השר לביטחון פנים עמר בר לב שתירץ השבוע פיגועים ״בגלל סיבות אישיות״, משמיץ היום את ישראל בפגישה מדינית ומדבר על ״אלימות מתנחלים״ במקום על עליית גל הטרור הפלסטיני. ממשלת בנט ממשיכה לרדת מהפסים".

מתן פלג, יו"ר תנועת אם תרצו, הגיב אף הוא לדברי בר לב: "אחרי שסיים לנצח את הקרב מול הנרגילות, מסמן השר לביטחון הפלסטינים את האויב הבא שלו: אלימות המתנחלים.

כמה רפיסות, כמה רדידות של שר שאמור לפעול לביטחון הפנים, ובמקום זה הפך את עצמו לנציג המדיני של הפלסטינים. לנוכח אוזלת היד של השר, לא נותר אלא לדרוש מיידית את פיטוריו.

אסור שאזרחי ישראל יופקרו בידי מי שפועל לרווחת האויב".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]