ח"כ מעוז לממשלת השמאל: "אתם משרישים את התודעה של מדינת כל אזרחיה" - 0404
ח דוברות הכנסת, דני שם טוב

ח"כ מעוז לממשלת השמאל: "אתם משרישים את התודעה של מדינת כל אזרחיה"

יו"ר מפלגת נעם, ח"כ אבי מעוז (הציונות הדתית) אמר היום (שני) בדיון במליאת הכנסת, במסגרת הצעת אי אמון בממשלה, כי הממשלה הנוכחית משרישה את תודעת מדינת כל אזרחיה. 

ח"כ מעוז: "ממשלת ילקוט הכזבים. בנט הצהיר ששני נערים בבריטניה נפטרו מאומיקרון, הצהרה שהתבררה כפייק – כזב. בהמשך הוא התנצל שהתבלבל בין אומיקרון לקורונה. ככה זה כשאתה מנסה להנדס את הציבור כאילו הקורונה נגמרה והתחילו מגיפות חדשות. בסוף גם אתה מתבלבל מעצמך".

לפיד פרסם פוסט אודות השלום החם עם מצרים, כשברקע תמונות של פגישת נשיא מצרים עם נשיא לבנון. גם פוסט זה התברר כפייק – ככזב.

אחרי חצי שנה, כששני ראשי הממשלה, הבפועל והחליפי, מביכים את מדינת ישראל לעיני העולם, רק על זה הממשלה צריכה לעבור מן העולם. אבל זה לא העיקר.
בנט אמר אתמול בעת חגיגת חצי שנה לקיומה של הממשלה: 'הצלנו את המדינה'. הרסתם את המדינה, זו אותה מדינה, אבל אתם הורסים את נשמת המדינה. אתם הורסים את תודעת המדינה היהודית, ואתם משרישים את תודעת מדינת כל אזרחיה, אתם הורסים את תודעת הזכות של העם היהודי על ארץ ישראל, ואתם משרישים את הטשטוש בין ארץ ישראל לארץ העמים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]