ח"כ מעוז: "מפלגת ימינה - קבלני הביצוע של ליברמן" - 0404
ח

ח"כ מעוז: "מפלגת ימינה – קבלני הביצוע של ליברמן"

לקראת כינוס הוועדה לשירותי דת יהודיים בראשות חברת הכנסת יוליה מלינובסקי, אשר דנה הבוקר (שני), במתווה הכותל אותו מקדם השר לשרותי דת מתן כהנא, התייחס יו"ר מפלגת נעם ח"כ אבי מעוז, אל אנשי ימינה, אותם כינה "קבלני הביצוע של ליברמן", והסביר מדוע מעשיה של הממשלה פוגעים בצורה אנושה בזהותה היהודית של המדינה "אנחנו כבר שנים מתמודדים עם רוחות זרות שמשפיעות על מדינת ישראל. במשך ארבעים השנים האחרונות, נכנסה רוח הפוסט מודרנה למדינת ישראל, ופשוט עוקרת את האמת".

לדברי מעוז: "מה שמצופה מאיתנו, זה להציף את ההבדלים. התרבות המערבית מטשטשת את ההבדלים, בין ארץ ישראל לחו’’ל, בין גבר לאישה, בין שבת ליום חול ובין יהודי לגוי. כשהקמנו את נעם, רצינו להדגיש את ההבדל הבריא ’’המבדיל בין קודש לחול, בין אור לחושך וכו’. ראינו שהרימו שלט בו היה כתוב "אבא אמא – משפחה", אך הורידו מיד את השלט. לכן היה לנו מאוד חשוב להיכנס לכנסת".

עוד הוסיף: "מצווה לעשות כל מה שאפשר להעביר את הממשלה הרעה הזו מהעולם, בכל הדרכים החוקיות האפשרויות. קודם כל בגלל החילול ה', ש"הגוי אשר בקרבך" שותף בהנהגת המדינה, כפי שהרב צבי יהודה התבטא על מצב כזה. דבר שני זה הפרוגרסיביות והפוסט-מודרנה, כל האוירה שהשמאל הרדיקלי בתוך הממשלה עושה. השנאה העצמית של השמאל הרדיקלי – אני מתחלחל כל פעם מחדש. זה דבר שמשאיר רושם על הציבור, וגורם לתודעה נוראה ואיומה".

את הדברים אמר מעוז במהלך מפגש שקיים עם תושבים ביישוב עלי כחלק מהמפקד שעורכת מפלגת נעם בימים אלו במטרה להגדיל את כוחה. עד כה אלפי אנשים התפקדו והיא זוכה לתמיכה של רבנים רבים שהתפקדו אף הם וכן קראו לציבור להתפקד.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]