תפחית את שביזות יום א'? המהפכה בהסעת חיילינו לבסיסים החלה | כל הפרטים - 0404
תפחית את שביזות יום א'? המהפכה בהסעת חיילינו לבסיסים החלה | כל הפרטים

תפחית את שביזות יום א'? המהפכה בהסעת חיילינו לבסיסים החלה | כל הפרטים

הבוקר (ראשון) החלה לפעול תוכנית "נסיעה טובה" של מרכז ההובלה במסגרת מערך ההיסעים הצה״לי החדש של אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה.

כחלק מתוכנית זו, יופעלו 15 תחנות איסוף לחיילי יחידות ההכשרה והיחידות הלוחמות בכלל הפיקודים. התחנות ממוקמות בערים מרכזיות בכל רחבי הארץ ומאפשרות איסוף מהיר, מותאם ונוח עבור משרתי צה"ל.

תוכנית זו מתקיימת לצד הפעלת אפליקציית "שאט״ל". באמצעות יישומון זה הפתוח בפני חיילי היחידות הלוחמות ויחידות ההכשרה המשרתים בבסיסים מרוחקים, ניתן להזמין מקומות בהסעה הייעודית מן הבסיס אל מקום מגוריהם.

החיילים יקבלו ממפקדיהם את שיבוציהם בתחנה הרלוונטית הסמוכה אל מקום מגוריהם. התוכנית נועדה לסייע לחיילינו להגיע בנוחות ובמהירות מביתם בחזרה אל הבסיס ולהקל על העומסים שנוצרים בקווי האוטובוס בימי ראשון, בשל הרצון של החיילים רבים להגיע בזמן לבסיס.

קצין האג״ם של מרכז ההובלה, סא״ל אבי שאול, מסר: ״במרכז ההובלה מבינים את החשיבות של מערך היסעים נוח, יעיל ומהיר לחיילים, שידאג להם לחווית נסיעה חיובית ובמקביל יוריד את העומס בתחבורה הציבורית בעבור כלל האזרחים. תכנית ׳נסיעה טובה׳ שהופעלה היום לראשונה, מספקת את המענה הנדרש והטוב ביותר לחיילים ומאפשרת להם להגיע בבטחה ליעדם״.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]