אלפא מעבדות מדרסים בירושלים, מספר אחת בייצור מדרסים בהתאמה אישית - 0404
אלפא מעבדות מדרסים בירושלים, מספר אחת בייצור מדרסים בהתאמה אישית Shutterstock

אלפא מעבדות מדרסים בירושלים, מספר אחת בייצור מדרסים בהתאמה אישית

באלפא מעבדות מדרסים מייצרים את המדרסים בשיטה המתקדמת ביותר בארץ ובעולם. מטופלים מגיעים לכאן מכל רחבי הארץ בגלל שהם יודעים, שכאן הם מקבלים פתרון לבעיה שממנה הם סובלים, והעזר הרפואי שהם רוכשים כאן מתלווה לטיפול וליווי ארוך טווח. המומחים של אלפא מעבדות מדרסים מאמינים שהמדרס הוא לא מוצר מדף או תרופת מרשם, הוא כלי שצריך להתאים באופן אישי למטופל, לרגישויות שלו ולמכלול המרכיבים שמשפיעים על היציבה שלו, מאזן העומסים בגופו והפתולוגיות האורתופדיות והפודיאטריות שמהן הוא סובל.

 

למה תושבי ירושלים מעדיפים את אלפא מעבדות מדרסים?

 

בכל רחבי הארץ מפוזרות אינסוף חנויות למדרסים, אך כל המטופלים מתמודדים עם אותה הבעיה- המדרסים לא מפחיתים את דרגות הכאב ואף מחמירים אותן. התשובה שהמטופלים מקבלים היא זהה- אתם צריכים להתרגל למדרס. במרבית המקרים קורים אחד משני הדברים הבאים: או שהמטופלים זורקים את המדרסים ולומדים לחיות עם הכאב, או שהם ממשיכים להשתמש במדרסים שלא מתאימים להם, ובכך מחמירים את הבעיה.

 

באלפא מעבדות מדרסים מתעקשים ללוות את המטופל לאורך זמן. דווקא מי שמחפש פתרון קסם לא יקבל כאן מענה, כי כל תהליך האבחון, הטיפול והריפוי מצריך אורך רוח וסבלנות, הן מצד המטופל והן מצד המומחים של אלפא מעבדות מדרסים.

 

כאשר המטופל רוכש מדרסים באלפא מעבדות מדרסים, מצפים ממנו לשוב לאחר פרק זמן מסוים על מנת לבצע התאמות נוספות. המטופלים מדווחים על שיפור או החמרה בדרגת הכאב, על סימפטומים שנעלמו או צצו במפתיע וכן על מידת הסתגלותם למדרסים. יש שמסתגלים אליהם במהרה, ואילו אחרים זקוקים להסתגלות ארוכה יותר.

 

מה עושים כאשר המדרס לא מתאים?

 

באלפא מעבדות מדרסים אין מדרס לא מתאים, יש מדרס שדורש התאמות, וכאן הייחודיות של החומר ממנו המדרסים עשויים. זהו חומר קשיח ובר- שינוי, המכונה פולי- פרו, והודות לתכונותיו ניתן להתאימו לאנטומיה של כף הרגל, אך גם לתהליך הריפוי של המטופל. מטופלים שמתקשים להסתגל למדרסים מקבלים פתרון שאין לו אח ורע בעולם המדרסים- התאמה מחודשת של המדרס הקיים.

 

הפתרון לכאבי הגדילה בקרב ילדים נמצא באלפא מעבדות מדרסים

 

הורים רבים, שילדיהם מתלוננים על כאבים בכפות הרגליים, נאלצים לקבל את האבחנה הכוללנית כי ילדיהם סובלים מכאבי גדילה. לדברי המומחים של אלפא מעבדות מדרסים זוהי שטות גמורה, שהאורתופדים ורופאי הילדים המציאו, ואין שום סיבה להשלים עם רוע הגזרה, במיוחד לאור העובדה שאין לכך שום פתרון ישים, לפחות לא מצידה של הרפואה הקונבנציונלית.

 

באלפא מעבדות מדרסים מסייעים לילדים שסובלים מכאבים שאין להם הסבר ביולוגי או פתולוגי, כאלו שנאמר להם שהם סובלים מכאבי גדילה, ושעליהם להשלים עם המצב. באמצעות סורק ייחודי שפותח על ידי נאס"א לאלפא מעבדות מדרסים, ניתן בסריקת לייזר לקבל הדמיה תלת ממדית מדויקת של כף הרגל, על מנת להתאים לה מדרס באופן מושלם.

 

גם הילדים שמטופלים באלפא מעבדות מדרסים מקבלים ליווי אישי עד לפתרון הבעיה, וסיפורי ההצלחה שיוצאים מכאן בהחלט מטילים בספק את האבחנה המפוקפקת כי הילד סובל מכאבי גדילה.

 

או שהולכים על המדרסים הטובים ביותר או שלא הולכים!

 

כיום אפשר למצוא מדרסים בכל מקום. בתי המרקחת וחנויות הפארמה מציעות מגוון מדרסים לפי מידת כף הרגל, וגם חנויות מדרסים שונות מציעות מדרסים בהתאמה אישית, אלא שלאף אחד מכל אלו אין את הטכנולוגיות של אלפא מעבדות מדרסים שמבטיחות את הסריקה המדויקת ביותר ואת החומר האיכותי והייחודי לבניית מדרס בהתאמה אישית והתאמתו לרגישויות המטופל.

 

פרט למדרס איכותי יש כאן מומחים שלא מתפשרים על מדרסים טובים, ומעוניינים שכל מטופל יצא מכאן בריא, עם 2 רגליים יציבות בקרקע. חוסר הפרות, היחס האישי וההבנה שמדרסים באמת יכולים לשפר את איכות החיים מבטיחים לכל מטופל שמגיע לאלפא מעבדות מדרסים בירושלים, שהוא עשה בחירה נכונה שתשפר את איכות חייו.

 

הכתבה בשיתוף אלפא מעבדות מדרסים בירושלים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]