נתניהו: "איומים חדשים על משפחתי - חובה לחזור להחלטה המקורית של ועדת השרים לענייני אבטחה" - 0404
נתניהו: אוליביה פיטוסי, פלאש 90

נתניהו: "איומים חדשים על משפחתי – חובה לחזור להחלטה המקורית של ועדת השרים לענייני אבטחה"

בנימין נתניהו פרסם בדף הפייסבוק שלו שני איומים חדשים שעלו הבוקר הקוראים לפגיעה ברעייתו שרה ובילדיו. נתניהו קרא לחזור להחלטה המקורית של ועדת השרים לעינייני  אבטחה מכיוון שביטולה מעמיד את משפחתו בסכנת חיים ממשית.
 
נתניהו: "בהמשך לאיומים המפורשים והחמורים שהתקבלו בימים האחרונים, התפרסמו הבוקר שני איומים חדשים לפגוע ברעייתי ובשני בניי.
דוד חי שרעבי קורא במפורש לפגוע בהם. הוא אומר: "הגיע הזמן שיפגעו בהם…. מי ייתן שבאמת ייפגעו בהם וביאיר במיוחד". איום נוסף התקבל מסרגיי פולוסין שאומר: "אבו יאיר בן צור (ביבי) נתניהו בגד בישראל ומכר אותה לערבים….. ביבי חייב לקבל את עונש המוות יחד עם כל המשפחה".
 
בנוסף לכותבים עצמם, האיומים הללו מציפים את הרשת ומהווים השראה לרבים אחרים. כדברי השר מתן כהנא, דברים קיצוניים "יכולים להביא אנשים מבולבלים לעשות דברים רעים מאוד". האיומים שמופנים כלפי וכלפי רעייתי ובניי אינם מופנים כלפינו משום שאני אדם פרטי או סלבריטאי כזה או אחר. הם מופנים כלפינו אך ורק משום שהייתי ראש ממשלת ישראל במשך 15 שנים, ומשום שאני מועמד מוביל להיות ראש ממשלה גם בהמשך.
 
האיומים הללו על רעייתי ובניי הם ממשיים, מיידים וכתובים על הקיר. על כן חובה לחזור להחלטה המקורית של ועדת השרים לענייני אבטחה שניתנה בדיוק בשל הצטברות איומים כאלה. ההחלטה המקורית של ועדת השרים לענייני אבטחה קבעה שהאבטחה על רעייתי ובניי תימשך שנה לאחר תום כהונתי עם אפשרות של הארכה נוספת בהתאם למצב האיומים.
 
ועדת השרים הנוכחית חתכה באופן שרירותי החלטה זאת בחצי מבלי להתייחס לאיומים הרבים, תוך התעלמות מוחלטת מהמלצת גורמי הביטחון במשרד ראש הממשלה שהם גורמי המקצוע האחראים לאבטחת רעייתי ובניי. אני מדגיש שוב: גורם המקצוע האחראי לאבטחת רעייתי ובניי היא יחידת האבטחה במשרד ראש הממשלה שדרשה חד משמעית להמשיך את האבטחה, וזאת עוד לפני קבלת כל האיומים האחרונים.
 
בחינה מקצועית אמיתית מחייבת להמשיך ולאבטח אותם כפי שקבעה ההחלטה המקורית. ביטול ההחלטה המקורית מעמיד את רעייתי ובניי בסכנת חיים ממשית ומיידית. אני חוזר וקורא לוועדת השרים לענייני אבטחה להמשיך את אבטחת רעייתי ובני כפי שנקבע בהחלטה המקורית".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]