בושה! | חבר הממשלה מצא את "הסיבה" לגל הטרור: "אין לצעיר הפלסטיני אופק" - 0404
בושה! | חבר הממשלה מצא את אוליביה פיטוסי, פלאש 90

בושה! | חבר הממשלה מצא את "הסיבה" לגל הטרור: "אין לצעיר הפלסטיני אופק"

השר עיסוואי פריג' ממרצ, מצא את "הסיבה" לגל הטרור האכזרי שפוקד את ארצנו מאז קמה ממשלת השמאל של בנט-לפיד-עבאס.

פריג' לא סובר שהפיגועים מגיעים על רקע ההסתה במערכת החינוך הערבית, שמהווים חממה לטרור וגם לא בשל ההסתה לאלימות וטרור נגד יהודים שיוצאת מהמסגדים.

פריג' לא הזכיר את הלאומנות הערבית שמכה במדינות מערביות ברחבי העולם ומבקשת להפוך גם את ישראל, אירופה וארה"ב לאיזורים בשליטת האיסלאם. פריג' לא הזכיר את האדרת המחבלים ובפרט האדרת ה"שהיד" ותרבות אהדת המוות הקיימת בציבור ממנו הוא מגיע.

פריג' שאמר שהוא צופה שחורות וחושב שהטרור אף יחמיר. אמר כי "האווירה הכללית לא הולכת לכיוון טוב". הסיבה לטרור לדעתו של השר בממשלת בנט היא העובדה ש"הרשות נמצאת על סף קריסה טוטאלית ואין לה שליטה בשטח – אין לצעיר הפלסטיני אופק, ואנחנו (מדינת ישראל) לא מנסים לעשות כלום".

פריג' לא היחיד שחושב כך, שותפים לו גם אנשי שמאל קיצוני נוספים, במרצ, במפלגת העבודה, ביש עתיד שיושבים בחסדי בנט, שקד וגדעון סער על הגה השלטון. כל אותם אלו שמאשימים את ישראל בפיגועים שהערבים מבצעים באזרחיה, מתעלמים לחלוטין מכך שגם ערבים, אזרחי ישראל שנהנים משיוויון זכות ואף אפליה "מתקנת", הבאים מבתים מבוססים מאד ואף עשירים, משתתפים בטרור נגד ישראל, כפי שראינו בפרעות תשפ"א, במאי השנה. 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]