ח''כ קרעי בכינוס החירום: "בחצי השנה האחרונה מתפתחת לנו מתחת לאף מלחמת עצמאות שניה" - 0404
ח שמוליק גרוסמן, דוברות הכנסת

ח"כ קרעי בכינוס החירום: "בחצי השנה האחרונה מתפתחת לנו מתחת לאף מלחמת עצמאות שניה"

ח"כ ד"ר שלמה קרעי, נשא דברים בכינוס החירום בנושא, אלימות, הסתה ופרוטקשן של ערבים נגד יהודים בנגב, בגליל, בירושלים ובערים המעורבות.

קרעי: "התכנסנו כאן הבוקר לא כתגובה לכנס ההזוי של השמאל הפוסט ציוני לפני כשבועיים, אלא כי בחצי השנה האחרונה מתפתחת לנו מתחת לאף מלחמת עצמאות שניה. בימים ההם, ערביי ישראל התחילו את הפרעות שלהם נגד היהודים, הרבה לפני שמדינות ערב הצטרפו באופן רשמי למלחמה.

התשובה היחידה לפרעות האלו, לרצח היהודים על ידי הערבים -"שלנו", היא בלשונם ובשפתם: נכבה. מי שמסית נגד מדינת ישראל במסגדים, מי שפועל באלימות כלפי יהודים מתוך מניעים לאומניים ונגד מדינת ישראל, צריך לתת את הדין ולהיענש בחומרה וכן לשלול את אזרחותו.

מי ששם את האחים המוסלמים בראשות ממשלת ישראל בפועל, אחראי למצב הזה. כתוב: שאלמלא מוראה של מלכות איש את רעהו חיים בלעו. אבל אין מורא. אין דין ואין דיין.

לצערי, אין כיום בישראל ממשלה ציונית שמעוניינת להגן על בני העם היהודי בארצו. ולכן אנחנו כאן! להתריע, לזעוק, להכיר את המציאות המדאיגה כפי שהיא מבלי לטמון את הראש בחול, ולהתכונן לימים שיבואו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]