ח"כ קטי שטרית: "נצא לרחובות, נרעיד את הכיכרות ונילחם בממשלה המסוכנת הזאת" - 0404
ח

ח"כ קטי שטרית: "נצא לרחובות, נרעיד את הכיכרות ונילחם בממשלה המסוכנת הזאת"

ח״כ קטי שטרית מהליכוד תקפה הערב (שלישי) את ממשלת השמאל במהלך הפגנת המחנה הלאומי בכיכר "הבימה" בתל אביב וקראה לאלפים שהגיעו להמשיך למלא את הרחובות והכיכרות עד לנפילת הממשלה.

ח"כ קטי שטרית: "חבריי למחנה הלאומי, אנחנו בחצי שנה האחרונה עדים למעשה הנוכלות וההונאה הגדול בהיסטוריה. זאת ממשלת השקר והרמייה!

מה שכן, זאת בהחלט ממשלת שינוי! שינוי לרעה! ממשלה שמחזקת את כוחם של האחים המוסלמים. ממשלה של אנשים מתנשאים ומנותקים!

הם מחפשים רק אגו וכבוד. הם בטוחים שהשמש זורחת רק עליהם. הם משוכנעים שכל היופי, החכמה וההדר מרוכזים אצלם.

המנותקים האלה קוראים לממשלה שלהם ממשלת אחדות. רק שמבחינתם אחדות זה בלעדיכם! בלי ליכודניקים, בלי פריפריה, בלי מסורתיים, בלי חרדים, ובלי אנשי ההתיישבות והציונות הדתית!

מבחינת הממשלה הזאת ציבור המחנה הלאומי והאמוני מייצגים את הפרימיטיביות, את הבורות, את פשטות העם, את החושך. או כמו שאמר אחד מהם, אנחנו הלבנים והם השחורים.

הם טענו שאנחנו המחנה הלאומי מפלגים את העם. אבל הם! הם מעצימים את המחלוקת, הם מחרחרים את השנאה! הם לא מסוגלים לפרגן. ראינו את זה בחיסונים, ראינו את זה בהסכמי השלום, ראינו את זה במדיניות הביטחון. הם תמיד יחפשו תירוצים. לשיטתם אנחנו ממש חיים פה בנס ואין שום קשר למדיניות שהובילה הליכוד,

מדובר באנשים שאין בהם שום אידאולוגיה למעט איבה והתנשאות לשונה מהם! הציניות היא מקור לחמם, השקרים שלהם הם תפארתם, וכל מה שיש להם להציע זה פילוג! קשה עליהם האחדות ורחוק מהם השלום!

זאת השיטה שלהם! כשמחנה אחד מביע את דעתו, זה חופש הביטוי –וכשמחנה אחר מביע את דעתו, זה שיסוי ופילוג. זאת השיטה של הדיקטטורה המתהוות של הממשלה הרעה הזאת.

אבל עם ישראל היקר, יש גם בשורה בפי ביום הזה. זאת שעתנו! מהיום אנחנו נצא לרחובות, נרעיד את הכיכרות, אנחנו חייבים למלא את חובתנו ולעבוד קשה על מנת לשמור על עם ישראל, ארץ ישראל, ותורת ישראל. על צדקת דרכנו להיות עם חופשי ויהודי בארצנו.

בכוחות משולבים נילחם בממשלה המסוכנת הזאת! נילחם בעבורכם ובעבור רבים שלא נמצאים כאן, שמקור הכח שלהם זאת היהדות, עבור אלה שיש להם גאווה לאומית וחיבור עצום להיסטוריה המפוארת של העם היהודי.

לא נישבר, לא נרים ידיים, לא ניכנע. נשתף פעולה עם אחינו החרדים ובני הציונות הדתית. לא נמתין להיסטוריה שתשפוט את מעשה ההונאה שקורה פה, אנחנו נעמוד יחד ונילחם על המסורת שבזכותה אנחנו כאן, ועל הגחלת ששמרה עלינו 3000 שנה. ניאבק על מנת לשמור על הדמוקרטיה ועל הזכות של העם לבחור את נציגיו, למרות שיש כאלה שכל מהותם הוא להחרים את בחירת העם.

נילחם בפוסט ציוניות שלהם, באנטי יהדות שלהם, וברצון שלהם למכור את האינטרסים הביטחוניים של המדינה בשביל כיסא. אנחנו נילחם באלה שלקחו קולות מימין והלכו לממשלת שמאל והאחים המוסלמים. נילחם בכל החתומים על הקטסטרופה הזו. נילחם באלו שהצמיחו פה תרבות של הנדסת תודעה ושטיפת מוח.

‏בשם ה' נעשה ונצליח! עם ישראל חי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]