סמוטריץ' למפגינים בת"א: "לא ישראל הראשונה ולא השנייה - ישראל המאמינה" - 0404
סמוטריץ' למפגינים בת

סמוטריץ' למפגינים בת"א: "לא ישראל הראשונה ולא השנייה – ישראל המאמינה"

יו"ר הציונות הדתית, ח"כ בצלאל סמוטריץ' נאם הערב (שלישי) בהפגנת הימין בכיכר "הבימה" בתל אביב.

ח"כ סמוטריץ': "ערב טוב ישראל המאמינה! לא ישראל הראשונה, לא ישראל השניה, ישראל אחת. ישראל המאמינה. ישראל המאמינה במדינת ישראל.

ישראל המאמינה בארץ ישראל, שהיא כולה שלנו. ישראל המאמינה בהתיישבות בכל מרחבי ארץ ישראל. ישראל המאמינה בצה"ל – בלוחמים, במפקדים, בגבורה, ברוח הלחימה וביכולת לנצח. ישראל המאמינה בעם ישראל כולו, על כל גווניו, מאמינה בכוחו, בחוכמתו, ובעצמתו. ישראל המאמינה שאנחנו חייבים להישאר עם אחד ומאוחד. ישראל המאמינה בקדוש ברוך הוא. ישראל המאמינה בתורה ומכבדת את הרבנים.

ישראל המאמינה בצדקת דרכה, בנחישות, בתקווה, ובקול גדול. ישראל המאמינה בעצמה, בכוחה, וביכולתה לחזור ולהנהיג את ישראל בדרכה. ישראל המאמינה שהיא, היא הרוב בעם! ישראל המאמינה שאפשר וחובה לתקן. ישראל המאמינה שהאחריות למדינה היהודית מוטלת על כתפיה.

ישראל המאמינה בכוחה לפעול ולשנות ולהפיל את הממשלה הרעה הזו ולהקים במקומה ממשלה יהודית, ציונית, ולאומית לישראל. ישראל המאמינה בדמוקרטיה ובהכרעת הרוב ולא תיתן שיגנבו לה את הדמוקרטיה ברדיפה משפטית. ישראל המאמינה שחייבים לתקן את מערכת המשפט ולשמור על הדמוקרטיה הישראלית.

ישראל המאמינה שיכול להיות כאן זול יותר, שאפשר שנצליח לסגור את החודש ולקנות כאן בית במחיר שפוי, שאפשר לפתור את משבר התחבורה והפקקים.
כאן, חברים, נמצא רוב העם.

הרוב הבריא, הרוב הזקוף, הרוב המאמין וחדור התקווה והאמונה בצדקת הדרך.

הרוב שישמור על אחדות העם. הרוב שישמור על המסורת. הרוב שישמור על השבת. הרוב שישמור על הגיור. הרוב שישמור על הכותל. הרוב שישמור על המדינה היהודית.

הרוב שמפסיק להיות דומם, יוצא מהאדישות ולוקח אחריות. הרוב שיחזור בעזרת השם ובעבודה קשה להנהיג את מדינת ישראל הרבה מאוד שנים קדימה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]