קרעי: "הממשלה מוכרת את השבת למרב מיכאלי וחבריה המתיוונים" - 0404
קרעי:

קרעי: "הממשלה מוכרת את השבת למרב מיכאלי וחבריה המתיוונים"

חבר הכנסת שלמה קרעי מהליכוד נאם הערב (שלישי) מול אלפי המפגינים במחאת הימין נגד הממשלה בתל אביב, כינה את המפגינים צאצאי המכבים ואת חברי הממשלה מתיוונים.

ח"כ קרעי: "ערב טוב לצאצאי המכבים! ערב טוב למארגנים, לאורלי לב, לגיא לוי ולכל אלו שעתידו של העם היהודי יקר להם.

תחשבו על זה רגע: כמה טוב לחיות במדינה יהודית. מדינתו של העם היהודי. כמה נוח להיות חילוני או מסורתי ולדעת שאתה בטוח בארצך. שבכל מקום תמצא כשר, ותרגיש את השבת, ואת היהדות.

הזהות שלך! מלווה אותך לאורך כל חייך וילדיך יכולים להתחתן בלי חשש מהתבוללות כמעט, בחתונה יהודית לפי מסורת ישראל.

לצערנו, קמו עלינו לכלותינו. חבורה שבזה לכל זה. שמואסת בכל דבר שריח מסורת ויהדות נודף ממנו. בשם ערכים אוניברסליים הם רוצים לנתק את הקשר בן אלפי השנים, של העם היהודי לאלוהיו ולמורשתו. זו המלחמה הקשה ביותר. בשביל כסא, בשביל ג׳וב, הם מוכנים להרוס במו ידיהם את הזהות היהודית שהיא היא, החוסן הלאומי שלנו.

אנחנו במוצאי חנוכה. בימים ההם – מתיתיהו ובניו היו יכולים לזכות בכבוד מלכים אם היו משתפים פעולה עם גזרות השמד של אנטיוכוס. אבל הם בחרו בטובת עמם ומולדתם על פני טובתם האישית. הם קראו ״מי לה׳ אליי״ ויצאו למלחמה חסרת סיכוי בשם הרוח היהודית. הם לא חישבו חשבונות של תועלת אישית, ג׳ובים ושררה!!
בזמן הזה – קמה ממשלה בישראל שמוכרת דבר יום ביומו את החוסן הלאומי למועצת השורא, את השבת למרב מיכאלי וחבריה המתיוונים, את הכשרות והגיור לליברמן, בליאק ומלינובסקי שנלחמים מלחמת חורמה ביהדות, ואת שריד בית מקדשנו לרפורמי קריב וחבר מרעיו.

מעל הכל אנחנו מבינים היום עד כמה חזקים היו כוחות הטומאה האלו. רואים את הפעולות הנוראיות שנקטה כנופיית שלטון החוק במטרה להפיל את שלטון הימין בראשות נתניהו, רואים את האתרוגים ואת הג׳ובים, רואים איך מי שתפר תיק לימין קיבל ג׳וב תפור בספריה הלאומית – שי ניצן… הוא ומנדלבליט צריכים לשבת בכלוב הקופים של ניר חפץ עד שיודו על כל פשעיהם!!

אבל אנחנו כאן עם ראש יהודי מורם! לאורך כל הדורות קמו על היהדות שונאים מבית ומחוץ. אבל רוח היהדות ומורשתו המפוארת של העם היהודי יכלה להם לכולם. והרוח שלנו תוכל גם לדור ההמשך של אנטיוכוס והמתיוונים!! לא תעזור להם מערכת משפט מושחתת, לא יעזרו להם חוטי קנבס גסים לתפירת תיקים, לא יעזרו להם חוקים אנטי דמוקרטיים וסתימת פיות וגם לא תקשורת מגוייסת.

אנחנו כאן! במלחמת עצמאות מחודשת על ריבונותנו בארץ הזו ועל זהותו של העם הזה במולדתו! יש לנו תקשורת צעירה ופורחת – ערוץ 14! ויש לנו את העם האדיר הזה! יש לנו אתכם!! ובעז״ה הממשלה המתיוונת הזו תעבור מן העולם בקרוב".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]