הרב בצרי קרא קריאת שמע עם מפגיני הימין ובירך את הפוליטיקאים השמאלנים: "שכולכם תחזרו בתשובה" | צפו - 0404

הרב בצרי קרא קריאת שמע עם מפגיני הימין ובירך את הפוליטיקאים השמאלנים: "שכולכם תחזרו בתשובה" | צפו

הרב יצחק בצרי ממקימי ישיבת המקובלים "השלום" בירושלים, נאם הערב (שלישי) בהפגנת הימין בכיכר "הבימה" בתל אביב, קרא קריאת שמע עם המפגינים והתפלל ש"הפוליטיקאים השמאלנים יחזרו בתשובה".

"אנחנו נמצאים אחרי חג חנוכה. כולנו אמרנו בתפילות בכל יום שלוש פעמים בברכת המזון ובהדלקה "בימים ההם בזמן הזה". 'בימים ההם' – עמדו המתייונים להכרית את היהדות, את התורה הקדושה. 'ובזמן הזה' – יש עמותות מחוץ לארץ שמשקיעות הון בתוכניות איך למחוק את התורה של העם היהודי. השאיפה שלהם זה יהדות ארצות הברית שכולנו רואים ובוכים שמכל ארבעה יהודים בארה"ב יש שלושה מתבוללים.

בלי כדור אחד נמחקים מעם ישראל אלפים רבים, והם רוצים להביא את זה לכאן ולמחוק את העם היהודי. אנחנו רוצים רק לפי החוק שהשם יעזור לנו שלא יוכלו להחריב את העם היהודי. שהעם היהודי יהיה חי וקיים. כולם נעלמו מהעולם, מואב, עמון, בבל. כולם נמחקו ועם ישראל זה דבר פלא שנשאר חי וקיים. עזבנו את בבל ואת כל מדינות העולם כדי להגיע לכאן.

הם מתרגשים כשאנחנו מצליחים לעסוק בתורה. הם אומרים אל תניחו תפילין בתל אביב ואנחנו מניחים. זה כואב להם שאנחנו מביאים יהודים לשמור שבת כהלכתה.
אני מברך את הפוליטיקאים השמאלנים שכולכם תחזרו בתשובה אמן".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]