יוסי דגן: ״דורש מכל חברי הממשלה לגבות את המאבטחים שחיסלו את המחבל״ - 0404
יוסי דגן: ״דורש מכל חברי הממשלה לגבות את המאבטחים שחיסלו את המחבל״ רועי חדי

יוסי דגן: ״דורש מכל חברי הממשלה לגבות את המאבטחים שחיסלו את המחבל״

ראש מועצת שומרון יוסי דגן, הגיב הבוקר (שני) לפיגוע הדריסה הקשה בלילה במעבר תאנים, הסמוך ליישוב אבני חפץ שבשומרון. דגן איחל החלמה מהירה למאבטח הפצוע, ושיבח את תגובת המאבטחים שניטרלו את המחבל במהירות.

"שוחחתי לפנות בוקר עם ראש רשות המעברים ארז צידון וחיזקתי אותו לאחר הפיגוע הלילה במחסום תאנים״, סיפר דגן. ״בשם כל תושבי השומרון מסרתי לראש הרשות, איחולי החלמה שלמה ומהירה למאבטח, סיפרתי לו שהלילה היינו עם ראשי ישובי השומרון, בקבר יוסף בשכם, שם שמענו על הפיגוע, אמרנו יחד במקום פרק תהילים ותפילה לרפואתו של המאבטח שנפגע. נקווה שהוא ישוב לאיתנו בהקדם״.

דגן שיבח את תגובת המאבטחים במחסום על ניטרולו המהיר של המחבל: ״תגובתם המהירה של המאבטחים, שמיד חתרו למגע וחיסלו את המחבל, ולא נרתעו מהקולות שנשמעו בימים האחרונים ראוייה לשבח. כך צריך, לא להסס ולפעול מול המחבלים ללא מורא וללא פחד, ידעו כל אוייבי ישראל כי מי שינסה לרצוח יהודי דמו בראשו״.

דגן קרא לחברי הממשלה ללמוד מתגובת המאבטחים: ״אני קורא ואף דורש מכל חברי הממשלה, לגבות בצורה מלאה, את המאבטחים הגיבורים, שהגיבו כנדרש וחיסלו את המחבל, על הממשלה ללמוד מהמאבטחים הצעירים הללו איך מנצחים את הטרור, כיצד חותרים למגע ומחסלים את המחבלים. השומרון מחזק את המאבטחים ועומד מאחוריהם״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]