אלפים בצעדת הדגלים ברמלה ולוד: "נרים את הדגל בכל מקום במדינת ישראל" |צפו - 0404
אלפים בצעדת הדגלים ברמלה ולוד:

אלפים בצעדת הדגלים ברמלה ולוד: "נרים את הדגל בכל מקום במדינת ישראל" |צפו

אלפי יהודים הגיעו הערב (ראשון) מרחבי הארץ לצעדת הדגלים בערים המעורבות רמלה ולוד, בהן תקפו מחבלים ערבים את תושבי המקום היהודים במהלך פרעות תשפ"א. הצעדה נועדה לחזק את היהודים המתגוררים במקום ולהניף בגאון את דגלי ישראל שנשרפו והושפלו במהלך מבצע "שומר החומות" בידי מחבלים ופורעים ערבים.

מארגון חותם, המוביל את הצעדה, נמסר: "הגיעו ומגיעים לצעדה אלפי אנשים מכל רחבי הארץ כדי לחזק את התושבים היהודים של לוד ורמלה, מול המתקפות שהם עברו בתקופה האחרונה והפרעות אשתקד.

אנחנו מרימים את הדגל שלנו, שמבטא את הזהות והמדינה שלנו ואנחנו לא מתביישים בו. ניקח את הדגל ונרים אותו בכל מקום במדינת ישראל והאיומים של חמאס והשמאל הקיצוני הסהרורי לא יפחידו אותנו. באנו להדליק את האור ולהיות עם תושבי רמלה ולוד".

בעקבות הצעדה תערוך המשטּרה שינויים בהסדרי התנועה ברמלה ולוד, במסגרת ההיערכות לאבטחת הצועדים.

הרחובות הבאים יחסמו לתנועה: ברמלה – יציאה משד' רזיאל, דרך רחובות זכריה, ביאליק ועד לסיום ברח' מסדה. בלוד – יציאה מגן רמב"ם לרח' חללי מינכן, רח' גרינבוים, שד' הציונות ועד לכיכר קומנדו.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]