הגיע הזמן שצה״ל ילמד ממג״ב איך מגבים לוחמים שמחסלים מחבל | בועז גולן - 0404
צילום: דוברות המשטרה

הגיע הזמן שצה״ל ילמד ממג״ב איך מגבים לוחמים שמחסלים מחבל | בועז גולן

הערב קיבלנו דוגמא נפלאה איך צריך לפעול כוח מול טרור. איך צריכים לפעול לוחמים מול מחבלים.

לוחמי מג״ב זיהו את המחבל שדקר את היהודי ומייד פעלו. הגעתם המהירה מנעה את רצח היהודי. הם דרכו את הנשק, תוך שהם נסוגים צעד לאחור כדי שלא לחטוף דקירה מהמחבל הנתעב ואז ירו לעברו. הוא שכב על הקרקע, הביט לעברם וחטף עוד שני כדורים, שנטרלו אותו באופן סופי.

כך בדיוק צריך לפעול. מחבל שמגיע לרצוח יהודים צריך לסיים את חייו במקום. זה לא רק הנוהל, זו גם הפעולה שמבהירה לכל מחבל שיחשוב לרצוח יהודים, שאת חייו הוא יסיים באותו הרגע. כך פועלים.

צה״ל, שכבר מזמן נמכר לשמאל הפרוגרסיבי ולארגוניו הקיצוניים, צריך ללמד את הסרטון הזה לכל חייל באשר הוא. ככה פועלים. חייל שמחסל מחבל, גם לאחר הפיגוע וכל עוד הוא זז ואולי מהווה איום, צריך לקבל צל״ש על הצלת חיים.

סרטון החיסול הערב בשער שכם בירושלים, צריך להיות חלק מהלימודים ומתורת הלחימה בצה״ל. קריאות ״מתבהם״ ו״חייל שסרח״ צריכות לעוף מהלקסיקון הצה״לי ולשם צריך להחדיר את רוח הלחימה והעוצמה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]