המפכ"ל על הפיגוע באום אל פאחם: "פעילות מהירה ונחושה של הלוחמים" - 0404
המפכ דוברות המשטרה

המפכ"ל על הפיגוע באום אל פאחם: "פעילות מהירה ונחושה של הלוחמים"

בעקבות הפיגוע הבוקר באום אל פאחם קיים היום (שישי) מפכ"ל המשטרה, רנ"צ יעקב שבתאי, הערכת מצב מיוחדת במרחב מנשה שבתחנת משטרת עירון הסמוכה לאום אל פחם בהשתתפות מפקד מחוז חוף, ניצב יורם סופר, ראש אג"מ, ניצב סיגל בר צבי, מפקד משמר הגבול, ניצב אמיר כהן, ראש אגף "סיף", ניצב ג'מאל חכרוש וגורמים נוספים.

במסגרת הערכת המצב אמר המפכ"ל: "אנחנו מקיימים את הערכת המצב המיוחדת הזו נוכח האירועים האחרונים באום אל פחם. אני רוצה לומר שוב שאני מגבה את הפעילות המהירה והנחושה של הלוחמים שמנסיבות האירוע עולה שלא הייתה להם ברירה אלא להגיב בירי אל מול הסכנה שחשו לחייהם.

כשאני מדבר על הרתעה אני מדבר על התקפיות ועל חתירה למגע מול כל מי שמבקש לפגוע בשלום הציבור ובוודאי שבחייהם של אזרחים ושוטרים.

אני מתרשם מההיערכות המבצעית של המחוז בסיוע היחידות והגורמים הארציים בדגש על פריסה גדולה של לוחמי מג"ב ושוטרי יס"מ.

הפעילות הבוקר הוא תוצאה ישירה לכמות הכוחות הגדולה שאנו משקיעים כאן ולעירנות של השוטרים כאשר אנחנו גם בדריכות בשאר הגזרות ברחבי הארץ שעלולות להיות מושפעות מהאירועים.

לצד ההנחיות שניתנו כאן בהערכת המצב אני רוצה שוב לסיים בחיזוק ידיהם של כל שוטרי משטרת ישראל שבחודשים האחרונים ניצבים בגבורה מול הפשיעה החמורה והטרור".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]