בעקבות שידור ערוץ 14 באיכות ירודה - עירית לינור הודיעה על התנתקות מ-Yes - 0404
בעקבות שידור ערוץ 14 באיכות ירודה – עירית לינור הודיעה על התנתקות מ-Yes

בעקבות שידור ערוץ 14 באיכות ירודה – עירית לינור הודיעה על התנתקות מ-Yes

העיתונאית עירית לינור, הודיעה היום (שישי) רשמית על כך שהתנתקה מחברת YES, בשל איכות השידור הירודה של ערוץ 14. בחשבון הפייסבוק שלה, כתבה לינור: "השבוע שינה ערוץ 20 שם וכתובת. עכשיו הוא 14, מתגורר באפיק 14 בשלט, ויש לו אולפנים חדשים ותכניות חדשות ובעולם נורמלי – או שיצליח או שייכשל. מי שיאהב אותו – יצפה בו, מי שלא – לא".

לינור הוסיפה: "אבל אם נתנהג באופן נורמלי נפסיד את כל הכיף בהתנכלות ממסדית לערוץ הימני. לא חבל? הנה דוגמה אחת: למרות שערוץ 14 משדר HD, חברת הלוויין "יס" מקפידה לשדר אותו באיכות בית שחי. לדעתי יש ל"יס" טכנאי שתפקידו היחיד הוא לשחק עם הכפתור של הפוקוס ולקלקל את התמונה. אני מעריכה את "יס" על הנחישות. באמת. ההתעקשות לתת במכוון שירות גרוע ללקוחות שאתה לא מחבב, גם במחיר של פגיעה אפשרית בהכנסתך – היא בעיני אבן היסוד של חופש העיסוק.

"יס" מסתכנת באובדן מנויים כי לא בא לה על ערוץ 14. זה מרהיב בעיני. לא יודעת אם יש גל המוני של התנתקויות, אבל אני בכל אופן מתנתקת מהם עכשיו, כי מי שלא רוצה את הכסף שלי, מי שמתעקש להעליב אותי בתור צופה – אני מצידי לא מעוניינת לקנות ממנו כלום. הבוקר אני אמנם נפרדת מ"יס", אבל בהצדעה, מאשת-עקרונות לעסק-עקרונות: "יס" – אני רוחשת לכם מלוא החופן כבוד, והלוואי אמן תפשטו רגל, בברכה!"

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]