הרצח וההיעלמות בירושלים: כתבי אישום יוגשו נגד מספר חשודים - 0404

הרצח וההיעלמות בירושלים: כתבי אישום יוגשו נגד מספר חשודים

משטרת ישראל הודיעה היום (חמישי) כי פענחה את חקירת החטיפה והרצח של הנער ניסים שטרית ז"ל מלפני כ-35 שנים. היום הוגשה על ידי הפרקליטות הצהרת תובע נוספת נגד חשוד שני במעורבות באירוע הרצח שארע בשנת 1986 ומחר צפויים כתבי אישום נגד חשודים במעשה.

פרשת היעדרותו של נסים שטרית ז"ל נחקרה לאורך השנים, ולאחרונה הצליחו חוקרי ימ"ר ירושלים להשיג פריצת דרך משמעותית שאפשרה את מעצרם של מספר מעורבים במעשה הרצח והחטיפה. כמו כן הצליחו חוקרי היחידה המרכזית לאסוף ראיות ולחשוף כי הנער נחטף ונרצח עוד בשנת 1986.

בימים האחרונים, היחידה המרכזית של משטרת מחוז ירושלים השלימה את חקירת הרצח וחטיפת הנער נסים שטרית ז"ל לפני כ-35 שנים. מוקדם יותר השבוע, הוגשה הצהרת תובע ראשונה נגד חשוד במעורבותו באירוע החטיפה והרצח. לאחר שהמשטרה ביססה תשתית ראייתית למעורבותו של חשוד נוסף שנעצר בחשד למעורבות בחטיפה וברצח, היום כאמור, הוגשה ע"י פרקליטות מחוז ירושלים הצהרת תובע נוספת נגד תושב ירושלים בשנות השבעים לחייו ומעצרו הוארך ביממה נוספת.

החקירה מנוהלת מראשיתה בליווי פרקליטות מחוז ירושלים, ומחר צפויה הפרקליטות להגיש כתבי אישום נגד שני חשודים ברצח הנער ניסים שטרית ז"ל.

המשטרה התייחסה לשחרורו של אליעזר ברלנד, חתנו וראש העיר לשעבר שנחשדו במעורבות בפרשה, בהודעת המשטרה נמסר כי "מעורבים נוספים שנעצרו ונחקרו בחשד לביצוע במעשה הרצח והחטיפה נשלחו בשלב זה למעצר בית עם תנאים מגבילים נוספים וזאת מאחר והראיות שנאספו לגביהם מצביעות על עבירות שחלה עליהם התיישנות עפ"י החוק".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]