טרור האוטובוסים נמשך | יריות נורו לעבר נהג אוטובוס בקו 39 מטירה לנתניה: ״דם הנהגים והנוסעים הופקר״ - 0404
טרור האוטובוסים נמשך | יריות נורו לעבר נהג אוטובוס בקו 39 מטירה לנתניה: ״דם הנהגים והנוסעים הופקר״

טרור האוטובוסים נמשך | יריות נורו לעבר נהג אוטובוס בקו 39 מטירה לנתניה: ״דם הנהגים והנוסעים הופקר״

יריות נורו הלילה (חמישי) לעבר נהג אוטובוס בקו 39 של חברת קווים, אשר נסע הלילה מטירה לנתניה. התקיפה נעשתה באחת התחנות בטירה לאחר שרכב חסם את ציר הנסיעה.

לאחר שנהג האוטובוס התקדם על מנת לחלוף על פני הרכב החוסם, רעול פנים עם נשק יצא מהרכב והחל לירות לעבר האוטובוס. הנהג קלט את הנעשה, נשכב על הרצפה והזמין את המשטרה. בשל כך, תנועת האוטובסים לטירה הופסקה.

ארגון נהגי האוטובוסים בישראל מסר בתגובה לאירוע: ״זוהי חציית קו אדום. דם הנהגים ובמקרה זה גם הנוסעים הפקר. שבענו מסיסמאות והבטחות ריקות, אנו קוראים למשרד התחבורה ולמשרד לביטחון הפנים גם לפעול.

הכרה בנהגי האוטובוסים כעובדי ציבור תרתיע ותוכל לשמור על חייהם ועל חיי הנוסעים ותגרום לכך שתוקפי נהגים ונוסעים ישבו מאחורי סורג ובריח. רשויות החוק חייבות לפעול ויפה שעה אחת קודם. מקרה חמור זה יכול היה להפוך לאסון כבד ללא תושיית הנהג. האוטובוסים והנהגים הם סמל שלטון ולכן תוקפים אותם והנהגים משלמים מחיר כבד. דם הנהגים והנוסעים הופקר״. (צילום: ארכיון)

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]