סמוטריץ': "הורוביץ מקדם רישיון לרצח עוברים - בחסות בנט ושקד" - 0404
סמוטריץ': יונתן סינדל, פלאש90

סמוטריץ': "הורוביץ מקדם רישיון לרצח עוברים – בחסות בנט ושקד"

יו"ר הציונות הדתית, חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ', תקף הערב (רביעי) בחריפות את ממשלת השמאל של נפתלי בנט ובפרט את שר הבריאות הורוביץ על רקע כוונתו לקדם רפורמה שתקל על הרוצים להיפתר מהעובר שלהם בזמן ההריון ולבצע הפלה, לדברי סמוטריץ' מדובר ברצח שמבוצע בחסות בנט ושקד.

ח"כ סמוטריץ': "משלב מסויים בהריון הפלה היא רצח. בחסות בנט ושקד ניצן הורביץ מקדם רישיון לרצח עוברים. עוד שלב בכרסום של הממשלה הזו בערכים היהודים של המדינה היהודית, הפעם בתחום קדושת החיים. לא נשכח ולא נסלח, ובעיקר נעשה הכל להפיל את הממשלה הזו כמה שיותר מהר, לחזור לשלטון ולתקן את הנזקים החמורים".

מארגון חותם נמסר: "השרים מיכאלי והורוביץ מדברים גבוהה על זכות האישה על גופה אבל מתעלמים במופגן מזכויות העובר החי בקרבה, וצערכי היסוד של החברה, כדוגמת קדושת החיים.

מדובר בעוד ניסיון לפגוע בחוקים המבטאים את הערכים היהודים במדינה. יש לזכור שמחצית מההיריון המדובר שייך לגבר העתיד להיות אבא, ומדובר בהפסקת חיים של עובר שיש להתחשב בו. אוטונומיית האישה אינה יכולה לבוא על חשבון אחרים.

הצעת החוק גם מבקשת להסיר לגמרי את האחריות על כך שהאישה נכנסה למצב זה מתוך בחירתה היא. שכן משלא דאגה למניעה מראש, עליה לקחת אחריות על מצבה ווודאי שלא לפגוע בחיי אחר – העובר המתרקם בתוכה.

זוהי הצעת חוק מבישה, שנותנת רישיון פתוח לפגיעה בחיי אחר, במסווה של ליברליות ושוויון מגדרי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]