מחבלת שדקרה יהודי בגוש עציון השתחררה מהכלא אחרי 7 שנים בלבד - 0404

מחבלת שדקרה יהודי בגוש עציון השתחררה מהכלא אחרי 7 שנים בלבד

הרפיסות בטיפול במחבלים מתחילה במשטרת ישראל וצה"ל שנמנעים במקרים רבים לחסל את המחבלים ומעדיפים לאפשר למחבלים להישאר לצאת מזירת פיגוע כשהם בחיים, ממשיכה בשב"ס שם דואגים שיוכלו להנות מתנאי מאסר נוחים במיוחד, ואף כפי שפורסם, לעיתים דואגים למחבלים גם לשירותי מין על ידי סוהרות יהודיות צעירות ומסתיים עם שופטים בעלי אג'נדה שמאלנית קיצונית ש"תורמים את חלקם" לחגיגת המחבלים בכך שנוקטים לעיתים קרובות מידי בענישה מקלה עם המחבלים. כך קרה גם במקרה של המחבלת אמל טקאטקה מהעיירה בית פג'אר, ששוחררה היום (שלישי) לאחר שבע שנות מאסר בלבד.

העונש המקל מגיע למרות שהמחבלת ניסתה לרצוח יהודי בפיגוע דקירה בגוש עציון בדצמבר 2014 ולאחר שהצליחה במשימתה באופן חלקי ובנס גרמה לפציעה קלה בלבד של היהודי.

במהלך הפיגוע נפצעה המחבלת מירי חיילי צה"ל, שלא עשו עבודה יסודית מספיק והיא יצאה חיה מהזירה. המחבלת טופלה והשתקמה במאות אלפי שקלים על חשבון משלם המיסים וכעת השתחררה לביתה וככל הנראה תשוב בקרוב לבצע מעשי טרור נוספים.

לא מדובר בהרשעה ראשונה של המחבלת, לאחר שב-2011 היא נשפטה לשלושה חודשי מאסר, בעקבות בהשלכת אבנים לעבר חיילינו. עוד עבירה "קלה" כנראה בעיני מערכת הביטחון ומערכת המשפט, כאשר מדובר בערבים המבצעים אותה.

בכירי הג'יהאד האיסלמי הגיעו היום לקבל את המחבלת והיא זכתה לקבלת פנים מתומכי טרור רבים שהגיעו לחגוג את שיחרורה מהכלא.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]