הוסרה בקשת השחרור ממעצר של הסייען לרצח רון קוקיא הי''ד. בועז קוקיא: "נדרוש את העונש החמור ביותר" - 0404
הוסרה בקשת השחרור ממעצר של הסייען לרצח רון קוקיא הי

הוסרה בקשת השחרור ממעצר של הסייען לרצח רון קוקיא הי"ד. בועז קוקיא: "נדרוש את העונש החמור ביותר"

בעקבות מגעים בין צוות הסנגוריה לתביעה על מנת להגיע להסדר טיעון בעניינו של המחבל הסייען לרצח רון קוקיא הי"ד, ביקשו הבוקר בצוות הסנגוריה למצות את המגעים ולדחות את דיון ההוכחות בחודש והוחלט להסיר את בקשת השחרור ממעצר של הסייען המחבל.

כמו כן הוחלט לקיים מגעים בין הצדדים ולקיים פגישה עם משפחת קוקיא כדי לשמוע את עמדתם ולהגיע לדיון הבא עם החלטה מוסכמת.

בועז קוקיא אביו של הלוחם הגיבור רון קוקיא הי"ד מסר: "לא נסכים להקלה הקטנה ביותר בעונשו של הסייען המתועב. העובדות מאוד ברורות. מי שסייע לאחיו לתכנן את רצח בני, מי שסייע לו להסתיר את נשקו, צריך להיענש לשנים רבות. במידה והמגעים לא ימוצו, נדרוש את העונש החמור ביותר בבית המשפט".

יו"ר תנועת אם תרצו, מתן פלג: "תנועת אם תרצו לא תנוח ולא תשקוט עד שהסייען המתועב יקבל את העונש החמור ביותר. מערכת המשפט חייבת להפסיק להתייחס לסייענים בכפפות של משי. עליה לייצר הרתעה חמורה יותר כדי למנוע את הפיגוע הבא. במשך חודשים שני אחים תכננו בדם קר את הרצח. היו להם אינספור הזדמנויות להתחרט. להתקרר. לא יתכן שכעת אחר ביצוע הפשע הנורא הזה יחלקו לאחד מהם הנחות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]