גנץ בהדלקת נר ראשון בכותל: "החג מצווה לנו לחפש את האחדות בעם" - 0404
גנץ בהדלקת נר ראשון בכותל:

גנץ בהדלקת נר ראשון בכותל: "החג מצווה לנו לחפש את האחדות בעם"

שר הביטחון, בני גנץ, הדליק היום (ראשון) נר ראשון של חנוכה בכותל ביחד עם רב הכותל הרב שמואל רבינוביץ, ובהשתתפות הרבנים הראשיים לישראל, שרת החדשנות, המדע והטכנולוגיה אורית פרקש הכהן, יו"ר ארגון אלמנות ויתומי צה"ל הגב' תמי שלח ומנכ"ל הארגון שלומי נחומסון ויו"ר מחוז י-ם בארגון נכי צה"ל אלון דהן, שמעון נבון חסר ארגון נכי צה"ל, יתומי צה"ל ונכי צה"ל.

גנץ אמר לאחר ההדלקה: "אנחנו נמצאים במרחק קרוב מאוד למקום התרחשותו של הנס. אפשר לראות את הנס בזה שמצאו את פך השמן ואפשר לראות את הנס גם בזה שהיה מי שיחפש אותו.

הגבורה הזו נעשתה על ידי אנשים, והגבורה הזאת נשענה על אחדות בעם. אנחנו צריכים לחפש כל הזמן את האחדות בין כל השבטים. יהיו האתגרים אשר יהיו. נתפלל לשלומם של הפצועים, נחזק את היתומים והאלמנות נפעל ונחיה כולם, למען כולם. וכמו שאני אומר תמיד כשאני מגיע לכותל, הלוואי שיבוא שלום עלינו והחשוב מכל שיהיה שלום בנינו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]