ביזיון | מחדל נוסף בשב"ס: מחבל טרוריסט מסית מתוך הכלא | האזינו - 0404

ביזיון | מחדל נוסף בשב"ס: מחבל טרוריסט מסית מתוך הכלא | האזינו

פרסום ראשון | מחדלי השב"ס נמשכים! בהקלטה לאחר הפיגוע הרצחני השבוע, בו נרצח אליהו קיי הי"ד בעיר העתיקה בירושלים, שפורסמה ברשתות של הערבים, המחבל הטרוריסט פהמי משאהרה, השתמש בטלפון מתוך הכלא כדי להסית ולהצית את הר הבית.

משאהרה קרא בהקלטה לנשות המוראביטאת לשמור על אל אקצא בכל מחיר והוא גם שולח להן מסר מהנביא מוחמד ומחזק אותן. כזכור, משאהרה נשפט ל-20 מאסרי עולם, לאחר שהסיע את המחבל שהתפוצץ בפיגוע הקטלני בקו 32א' בצומת פת בירושלים בו נרצחו 19 ישראלים.

יו"ר אם תרצו, מתן פלג, אמר ל-0404 בנושא: "במשך שנים אנו מתריעים ומצביעים על הכשלים והעיוותים בשב"ס. אין מנוס מהקמת ועדת חקירה ממלכתית עם שיניים חדות. שירות בתי הסוהר הוא גוף רקוב מהיסוד שעובד הפוך: המחבלים הם בעלי הבית, הסוהרים עושים את מה שהם מבקשים, והסוהרות הופכות לכלי שרת לסטיות של המחבלים.

ועדת בדיקה לא תעזור וגם לא ועדת חקירה פרלמנטרית. רק ועדה עצמאית בראשות שופט תוכל לעקר מהשורש את השחיתות המוסרית המתפשטת בשב"ס. מצפים לשמוע עוד היום שהמחבל המתועב ימח שמו וזכרו, ייענש וייזרק לצינוק. לא מספיק שהוא סייע לרצוח 19 יהודים, עכשיו הוא גם מנצל את הכלא כדי להתסיס את הר הבית?"

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]