וואליד טאהא לראש עיריית חריש: "אל תעיר הערות, תשתוק עד שכולם יסיימו לדבר" | צפו - 0404

וואליד טאהא לראש עיריית חריש: "אל תעיר הערות, תשתוק עד שכולם יסיימו לדבר" | צפו

ראש וועדת הפנים, חבר הכנסת וואליד טאהא מרע"ם ניהל היום (חמישי) את הדיון בוועדה על חוק תכנון ובנייה שנועד לאפשר את התרחבות שטחה של העיר חריש. חברי הכנסת הערבים מתנגדים למהלך בשל הסמיכות של היישוב היהודי ליישובים ערבים בוואדי ערה והרצון של הערבים להתרחב על חשבון השטח שיועד ליהודים.

במהלך הדיון תקף טאהא בבוטות את ראש עיריית חריש, יצחק קשת, לאחר שנכנס לדבריו של מודר יונס, ראש מועצת ערערה שטען כי "אוטוטו מקימים שם איזור תעשייה לחריש". וואליד טאהא דרש מראש עיירית חריש לשתוק בדיון חרף דברי שקר, לכאורה, שהשמיע ראש עיריית ערערה המכפיש את עיריית חריש.

טאהא פנה ליצחק קשת ואמר: "תשתוק עד שכולם יסיימו. אני מנהל את הדיון. אל תדחוף אותי להתנהגות לא מכבדת. אל תתן היערות ותמשיך להקשיב עד שהוא מסיים".

מוקדם יותר בדיון טען אילן טייכמן ממשרד הבינוי והשיכון כי "חריש מוקפת רק ע"י המועצה האזורית מנשה, אין לה ממשק ישיר עם מועצה אחרת" אך נציגי היישובים הערביים מהסביבה לא הסכימו איתו ותקפו את דבריו.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]