ישראל כ"ץ נגד ממשלת השמאל: "רוצה להחזיר אותנו לתקופות של גזיזת פאות - יש כאן מלחמת שמד" - 0404
ישראל כ מרים אלסטר, פלאש 90

ישראל כ"ץ נגד ממשלת השמאל: "רוצה להחזיר אותנו לתקופות של גזיזת פאות – יש כאן מלחמת שמד"

חבר הכנסת ישראל כ"ץ מהליכוד תקף הערב (רביעי) בחריפות את ממשלת השמאל של נפתלי בנט בריאיון לאבי מימרן ברדיו קול חי וטען כי אזרחי ישראל נמצאים במלחמת שמד שנועדה לחסל את ישראל.

ח"כ ישראל כ"ץ: "הממשלה מתנהגת כמו כת קיצונית שפוגעת בערכי היהדות.עושים דברים רק כדי לפגוע בדתיים ובחרדים. רוצים להכות בערכי היהדות. לא צריך להיות חרדי כדי להתנגד לניסיון לעקר את העם היהודי מהשורשים. לפיד עלה לדבר בכנסת על בן גוריון והוא בנה תזה שלמה שהוא שותל את עמדותיו בבן גוריון שהחזון היא מדינה חילונית. תופעות שהיו בקום המדינה של ניסיון לגזוז פיאות ולשנות אנשים ולעשות כור היתוך שמתנק מיהדות – הדברים האלה קרסו. הממשלה ממנסה להחזיר אותנו עשרות שנים לתקופה ההיא. גם את הכללים המוסדרים שקבע בן גוריון של סטטוס קוו הם מנסים לשנות ולפגוע.

הממשלה תלויה במנסור עבאס. עשרות מיליארדים הולכים לבנייה ערבית בלתי חוקית. כולנו באופוזיציה צריכים לשלב ידיים בהגנה על הדת והמסורת. יש כאן מלחמה שמד. צריך להגן על עם ישראל מול תופעה של ממשלה שמנסה לעשות דברים קיצוניים. 

ח"כ ישראל כ"ץ התייחס להעלאת המיסים ואמר כי מדובר בניסיון של ליברמן לפגוע בציבור החרדי: "הנושא של כלים חד פעמיים לא הועלה בפני הדרג המקצועי. זה ניסיון להכות בציבור החרדי ולהוסיף לו מאות שקלים הוצאות בחודש. לא הייתה שוב סיבה לגזרות ולהעלאת המיסים. כל הגזרות מתחילות בחרדים ועוברות לפריפריה אבל הם יפגעו גם בזוגות הצעירים ובמעמד הבינוני.

יש כאן כשל חמור שמביא להעלאת יוקר המחיה. הפקדנו מדינה במצב הכי טובה מבחינה כלכלית בעולם המערבי בתקופה שאחרי הקורונה. מה שהם בממשלה עושים זה הוספת חטא על פשע, שנובע מנקמנות, אידיאולוגיה מעוותת וחוסר הבנה כלכלית". 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]