הקואליציה התנגדה לחוק רף ענישה מינימלי למתעללים בבעלי חיים. ח"כ זוהר: "ממשלה רעה" - 0404
הקואליציה התנגדה לחוק רף ענישה מינימלי למתעללים בבעלי חיים. ח

הקואליציה התנגדה לחוק רף ענישה מינימלי למתעללים בבעלי חיים. ח"כ זוהר: "ממשלה רעה"

הקואליציה התנגדה להצעת החוק של ח"כ מיקי זוהר לקביעת רף ענישה מינימלי למתעללים בבעלי חיים. הצעת החוק החשובה הזו הוגשה על רקע העובדה המצערת כי בתי המשפט אינם גוזרים את העונשים הקבועה בחוק ועבריינים המורשעים בהתעללות אכזרית בחסרי ישע אינם יושבים בכלא כלל אלא נענשים בענישה מזערית.
הצעת החוק של ח"כ זוהר ביקשה לקבוע רף ענישה מינימלי, לפיו יושת עונש של שישה חודשי מאסר למורשעים בהתעללות אכזרית בבעלי חיים ועונש של שנת מאסר לפחות למורשעים שגרמו סבל חמור לבע"ח בכוונה, למען יראו ויראו.

ח"כ מיקי זוהר: "נוכח ההתבטאויות החריפות של גורמי הקואליציה בעניין חיוניות הענישה למתעללים בבעלי חיים, לאחר מקרים שאירעו בשנים האחרונות, היה מצופה מהם שיתמכו בחוק המתבקש.

יש עתיד ומרצ- הבטיחו לפני הבחירות הקמת רשות הגנה על בעלי חיים, אבל לצערנו ההבטחה הזו נותרה על הנייר. הממשלה למעשה מתאכזרת במודע לבעלי חיים חסרי ישע. החמרת הענישה בחוק ללא רף ענישה מינימלי לא תועיל מאומה ולא תשנה את התנהלות בתי המשפט. עם הממשלה הרעה הזו או בלעדיה, לא אשלים עם התעללות בבע"ח ובכוונתי להמשיך לפעול בנושא בכל הכוח בע"ה. מי שמתעלל בבעלי חיים, סופו להתעלל גם בבני אדם"

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]