מוסי רז תמך בחרם של ממשלת בלגיה על ישראל. ח"כ מעוז תקף: "ממשלת BDS" - 0404
מוסי רז תמך בחרם של ממשלת בלגיה על ישראל. ח גיל יערי, פלאש 90

מוסי רז תמך בחרם של ממשלת בלגיה על ישראל. ח"כ מעוז תקף: "ממשלת BDS"

ח"כ הקואליציה, ח"כ מוסי רז ממרצ הביע היום (רביעי) תמיכה בהחלטת ממשלת בלגיה לסמן מוצרים המיוצרים על ידי יהודים המתגוררים ביהודה ושומרון על מנת שיהיה ניתן להחרימם.

לדברי רז: "מדינת ישראל מעולם לא החלה את החוק הישראלי על ההתנחלויות ולכן הן לא חלק מישראל. הממשלה הקודמת חתמה בצדק על הסכמים שלא חלים על ההתנחלויות ולכן בעצם מסמנים אותן. לכן מוזר שיש מי שתוקף את בלגיה שמסמנת בצדק את תוצרת ההתנחלויות כדי להבדיל בינן לבין ישראל".

יו"ר מפלגת נעם, ח"כ אבי מעוז (הציונות הדתית), הגיב לדבריו של מוסי רז ותקף את ממשלת השמאל של נפתלי בנט: "ה-BDS חי ונושם בכנסת ישראל ובממשלת ישראל, בושה. החרמות וסימון מוצרים מחזירים אותנו לתקופות אפלות בהיסטוריה היהודית, וכיום חבר בממשלת בנט מביע תמיכה באנטישמיות החדשה, ובסימון מוצרים מארץ ישראל, רק בגלל שהם מיוצרים ע"י יהודים בארץ ישראל. עצוב שאלו האנשים שבנט, כהנא, שקד ואורבך עובדים איתם כתף אל כתף.

ממשלה שמכבדת את עצמה ואת העם היהודי חייבת להבהיר עוד היום שמוסי רז הוא לא חלק מהקואליציה ומהממשלה. זו ממשלה שמסוכנת לישראל, מסוכנת לביטחון, מסוכנת לזהות היהודית – ממשלת BDS, והיא חייבת לעבור מן הארץ".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]