מנכ"ל מועצת יש"ע הגיש תלונה במשטרה נגד חיים שדמי - 0404
מנכ

מנכ"ל מועצת יש"ע הגיש תלונה במשטרה נגד חיים שדמי

יגאל דילמוני, מנכ"ל מועצת יש"ע הגיע הבוקר לתחנת המשטרה בקדומים על מנת להגיש תלונה נגד חיים שדמי בגין הסתה לאלימות וחשש לשימוש בנשק חם כנגד אזרחים.

בתלונה נכתב כי אמש, במהלך כנס שהתקיים בכנסת, אמר חיים שדמי שבימים אלו הוא ושותפיו מתחילים לפעול בשטחי יהודה ושומרון. שדמי ביקש אישור להפעיל נשק חם נגד תושבי האזור, אותם הוא כינה "מתנחבלים" ואף זכה למחיאות כפיים מהמשתתפים בסיום דבריו.

ביציאה מתחנת המשטרה, דילמוני אמר: "אנחנו במועצת יש"ע מודאגים ששדמי ושותפיו לא יחכו לאישור ויפעילו אלימות ונשק חם נגד אזרחים. יש כאן איום ממשי על תושבי יהודה ושומרון, ואני חושש לחייהם. אנו רואים כי הנוכחות שלהם בשטח מתסיסה ומגבירה את האלימות כנגד תושבינו, לכן בנוסף לחקירה במשטרה שצריך לפתוח, אנו מבקשים מכוחות הביטחון להוציא נגדו ונגד שותפיו צו הרחקה מהאזור כדי להבטיח שאף תושב לא יפגע. אנחנו נמשיך לפעול בכל האמצעים הכשרים שעומדים לרשותנו על מנת לדאוג ששלום תושבינו לא יפגע".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]