סחרו בנשים: 8 תושבי מרכז נעצרו בפשיטת בלשי היחידה המרכזית - 0404
סחרו בנשים: 8 תושבי מרכז נעצרו בפשיטת בלשי היחידה המרכזית אלימה, פלאש90

סחרו בנשים: 8 תושבי מרכז נעצרו בפשיטת בלשי היחידה המרכזית

ביחידה המרכזית של מחוז ש"י התנהלה חקירה סמויה מזה מספר חודשים שעסקה בהבאת נשים ממזרח אירופה לארץ לצורך העסקתם בזנות. במסגרת החקירה עלה כי מספר חשודים וחשודות אשר פעלו כרשת מתוכננת במהלך מספר שנים החזיקו דירות ששימשו לזנות במרכז הארץ ובירושלים.

עוד עלה בחקירה כי החשודים תושבי מרכז הארץ נהגו ליצור קשר עם נשים בעיקר ממזרח אירופה והציעו להן להגיע לארץ ולעסוק בזנות. החשודים דאגו להנפיק לנשים אישורים פיקטיביים בכדי שיוכלו להיכנס לארץ לכאורה לביקור ועל פי החשד הכניסו בדרך זו עשרות נשים ששהו בארץ במשך מספר חודשים ואחריהן הגיעו נשים נוספות.

על פי החשד, החשודים עסקו בסרסרות למעשה זנות וגרפו לכיסם על פי החשד מיליוני שקלים. לאחרונה בעקבות מגבלות נגיף הקורונה ניסו החשודים לאתר נשים שקיבלו חיסון מסוג פייזר כדי שיוכלו להיכנס לתחומי הארץ. הנשים שהגיעו נשלחו לדירות ששכרו החשודים ועסקו בזנות.

אמש הפכה החקירה לגלויה עם פשיטתם של בלשי היחידה המרכזית של מחוז ש"י יחד עם חוקרי מס הכנסה מפקיד שומה חקירות ירושלים והדרום על בתיהם של החשודים במרכז הארץ ובמהלכה עצרו לחקירה 8 חשודים 5 נשים ו-3 גברים בשנות ה-30 וה-40 לחייהם. במהלך הפשיטה נתפסו מספר כלי רכב וכסף מזומן.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]