ח"כ גלית דיסטל על משפט נתניהו: "זה משפט דרייפוס" | צפו - 0404
צילום: ערוץ הכנסת

ח"כ גלית דיסטל על משפט נתניהו: "זה משפט דרייפוס" | צפו

חברת הכנסת גלית דיסטל מהליכוד תקפה היום (שני) את השמאל, ואמרה כי משפט נתניהו הוא למעשה משפט דרייפוס מודרני. לדברי דיסטל השנאה של השמאל אינה באמת כלפי נתניהו אלא כלפי 2.5 מיליון מצביעי ימין, תומכי המחנה הלאומי, שעוד מאז המהפך ב-77 בשמאל לא מסוגלים לקבל אותם כשווים ולכבד את בחירתם בקלפי.

ח"כ דיסטל: "אני רוצה לומר שלמרות כל הדיבורים על מלחמת אחים אין כאן באמת מלחמת אחים ואין כאן באמת שתי מחנות ואין כאן באמת שנאה הדדית יש כאן שבט אחד שפשוט לא מוכן לחיות בשלום עם העובדה שהשבט השני שווה לו.

יש כאן שבט אחד חזק פריבילגי חסר מודעות עצמית שמדבר כל היום על שוויון ודמוקרטיה ופועל בדיוק כדי לעשות ההפך. יש כאן שבט אחד שאוחז בכל מוסדות הכוח בישראל: תקשורת, אקדמיה, פרקליטות, עליון ועכשיו במרמה ובהונאה גם בפרלמנט. יש כאן שבט אחד שמהפך 77 עומד לו בגרון.

אנחנו רואים עכשיו את הריאקציה אחרי שהם עמדו עשורים הביטו בנו ולא יכלו לשאת את העובדה שהחרדים, הדתיים, מזרחים והמסורתיים שווים להם באיזה שהוא אופן הם רוצים את הכל. תגידו מה אתם חושבים שאנחנו באמת קונים את השנאה לנתניהו אתם הרי שונאים את 2.5 המיליון שעומדים מאחוריו ואתם מתעבים אותנו מאז המהפך. מה לא ניסיתם לעשות לנו להחליט בשבילנו מי עמוד בראש המחנה שלנו, לחוקק חקיקה פרסונלית כדי להוציא מהמגרש את מי שבחרנו, לקצוב כהונה, לתפור תיקים.

היום בבוקר אדוני היושב ראש אני הייתי במשפט נתניהו זה משפט דרייפוס הצגה, פארסה שכל הנוכחים באולם יודעים בדיוק מה קורה תפירה רשלנית, זדונית, מרושלת‏ של אדם חף מפשע. לא צריך לקרוא בין האותיות שכתובה באדום על הקיר. אתם השתגעתם, רדו מהעץ".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]