מזעזע | פעיל השמאל נגד מתיישבי יו"ש: "תנו לנו נשק - נעשה את העבודה עבור הפלסטינים" | צפו - 0404
צילום: ערוץ הכנסת

מזעזע | פעיל השמאל נגד מתיישבי יו"ש: "תנו לנו נשק – נעשה את העבודה עבור הפלסטינים" | צפו

אמירה מזעזעת נגד מתיישבי יו"ש בכנס השמאל הקיצוני בכנסת. פעיל השמאל, חיים שדמי, אמר היום (שני) במהלך כנס של חברי כנסת מהשמאל הקיצוני בכנסת על "אלימות המתנחלים": "תנו לנו את הרשות להפעיל נשק, אנחנו נעשה את העבודה עבור הפלסטינים". חבר הכנסת עיסאווי פריג' מחה על הדברים הקשים ובתגובה אמר שדמי: "אנחנו לא נפגע באף אחד". בעקבות דבריו הקשים זכה שדמי למחיאות כפיים מעשרות פעילי שמאל קיצוני שהיו בכנסת.

את הדברים אמר פעיל השמאל הקיצוני בכנס שהוא חלק מקמפיין אותו מובילים ארגוני השמאל הקיצוני בהם "יש דין" ו"שלום עכשיו", המבקש להכפיש את ההתיישבות ביהודה ושומרון ולצייר את המתיישבים כ"אלימים".

"אם חיים שדמי היה איש ימין הוא כבר היה עצור"

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, הביע זעזוע עמוק מהדברים ודרש מהמשטרה לעצור את שדמי בגין הסתה: "נחשף פרצופו האמיתי של השמאל הקיצוני. זו האמת על אנשים שרוממות אחוות העמים הדו קיום והשלום בלשונם – אך שנאה ושטנה שאין כמותה בפיהם ובמעשיהם.

אם חיים שדמי היה איש ימין הוא כבר היה עצור. פעיל השמאל הקיצוני הקורא לאחוז בנשק ו"לעשות את העבודה עבור הפלסטינים", וזוכה למחיאות כפיים מעשרות פעילי שמאל קיצוני היושבים באולם – זהו הפרצוף האמיתי של השמאל הקיצוני. התוספת שבסוף דבריו על כך ש"לא נפגע באף אחד" היא מעניינת בצמוד לדברים המזעזעים שנאמרים על "אחיזה בנשק ולעשות את העבודה עבור הפלסטינים".

כל אדם הגון לא רק איש ימין או תומך התיישבות צריך להשמיע את קולו. לא מפתיע שעשרות פעילי שמאל קיצוני יהודים שישבו באולם מחאו כפיים, בעוד שדווקא השר המוסלמי עיסאווי פריג', אמר לו ש"הגזים ונסחף בדבריו" זהו פרצופו האמיתי של השמאל הקיצוני.

הדברים הללו מצטרפים לדברי השנאה האיומים שהשמיע חבר הכנסת מוסי רז, מזכ"ל שלום עכשיו לשעבר, ובהם קרא לקחת ילדים מהישובים הצעירים ביו"ש ולהעביר אותם למשפחות אומנה. אלו ואלו הפרצוף האמיתי של השמאל הקיצוני שרוממות השלום ואהבת האדם בפיהם, אולם בפועל הם מלאי שנאה והסתה כרימון.

זו אמירה שכל אדם צריך לצאת נגדה. לצערי שומעים בבירור את אותה חבורת ליצנים. מוחאת כפיים לקריאה הברורה הזו לאלימות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]