הרקטה הבאה מעזה לישראל צריכה להביא לחיסולו של אבו מאזן! - 0404
הרקטה הבאה מעזה לישראל צריכה להביא לחיסולו של אבו מאזן! ויקיפדיה

הרקטה הבאה מעזה לישראל צריכה להביא לחיסולו של אבו מאזן!

אבו מאזן טרוריסט וזה לא חדש לאף אחד, אלא שכעת מעניין יהיה כיצד יגיבו מעתה בארצנו ובמערכת הביטחון לירי רקטות מעזה.

רקטה מעזה לישראל היא רק עניין של זמן. מידי פעם מתעופפות לעברנו מרגמות ורקטות ומשחק החתול והעכבר נמשך, כאשר כוחותינו מגיבים ופוגעים בכמה עמדות חמאס. דובר צה״ל, באופן קבע ועל פי הנחיית הדרך המדיני, מציין בהודעותיו לתקשורת לאחר תקיפה בעזה כי, ״צה"ל רואה את האירוע בחומרה. ארגון חמאס הוא הכתובת ועליו מוטלת האחריות״.

כעת, משחבר פת״ח לחמאס – שני ארגוני טרור, קיבל אבו מאזן את האחריות הכללית על ה״ממשלה״ המשותפת. במילים אחרות, אבו מאזן הוא זה שאחראי כעת על כל מה שקורה ברצועה. ההסכם בין הצדדים מבוצע בשלבים, כאשר בינואר 18 אמור להגיע השלב הסופי עם שליטה דיי מוחלטת של אבו מאזן. חמאס, צפוי לקחת חלק גם בנושא הביטחוני.

היום, בהודעת הקבינט, הובהר לציבור בישראל כי הממשלה לא תנהל מו״מ עם הממשלה המשותפת של פת״ח ואבו מאזן. במילים אחרות: ממשלת ישראל הכירה רשמית בהסכם שנחתם בין שני הארגונים הטרוריסטים ומכך שהכירה באחריותו הכוללת של אבו מאזן לכל הנעשה ברצועת עזה.

צה״ל, שמקבל הנחיות מהדרג המדיני, חייב מעתה ובעת ירי רקטות מעזה לשגר הודעה כזאת לתקשורת: ״צה"ל רואה את האירוע בחומרה. אבו מאזן הוא הכתובת ועליו מוטלת האחריות״.

המשמעות ברורה ופשוטה מאוד: מי שיהיה אחראי על ירי רקטות, שמטרתן לרצוח בתוך עמנו, הוא אבו מאזן. איך אמר אמש ראש הממשלה בנימין נתניהו? ״מי שמנסה לפגוע בנו – אנחנו פוגעים בו״. ממשלת ישראל וצה״ל לא יוכלו להתחמק יותר מקביעה כי אבו מאזן אחראי לכל ירי מרצועת עזה – ירי נק״ל, ירי צלפים, הנחת מטעני חבלה לאורך גדר המערכת, ירי מרגמות או רקטות. עד עתה ומזה שנים, כאשר ארגון טרור אחר (דאעש וחבריהם) ירו מתוך הרצועה, בצה״ל הצביעו על חמאס. כעת, משהאחריות עוברת לאבו מאזן, אין יותר תירוצים. מי שיורה עלינו – צריך פשוט לחסל אותו!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]