בימין מאשימים את בנט בהרמת הראש של הטרור: "להוקיע תומכי טרור ולא לצרפם לממשלה" - 0404
בימין מאשימים את בנט בהרמת הראש של הטרור: דוברות המשטרה

בימין מאשימים את בנט בהרמת הראש של הטרור: "להוקיע תומכי טרור ולא לצרפם לממשלה"

בעקבות הרמת הראש של הטרור ופיגוע שני בתוך ארבעה ימים בלבד, בימין מאשמים את ממשלת בנט באחריות להרמת הראש של הטרור.

חברת הכנסת מירי רגב תקפה: "הרפיסות המדינית של ממשלת בנט-לפיד וההתנהלות המכילה שלהם כלפי התנועה האסלאמית בממשלה מראה את סימניה. הטרור מרים את הראש, פיגוע שני תוך ארבעה ימים. מתפללת להחלמתם המהירה של הפצועים. תנחומיי למשפחת הנרצח".

ח"כ מאי גולן, מסרה: "ממשלת עבאס-בנט-לפיד: אפס הרתעה! אפס משילות! אפס אכיפה! והתוצאה? טרור אזרחי, פלילי ולאומני ברחובות ערי ישראל.

שולחת את תנחומיי הכנים למשפחת הנרצח ואיחולי החלמה מלאה לפצועים. עכשיו כל מה שנשאר לנו זה לסמוך על כוחות הביטחון הגיבורים שלנו; כי כל השאר הוא בגדר הפקרות גמורה".

יו"ר הציונות הדתית, ח"כ בצלאל סמוטריץ', מסר: "אני ‏מבקש לחזק את ידיהם של אנשי כוחות הביטחון בירושלים וקורא לכולנו להתפלל לרפואתם של הפצועים. את הטרור צריך למגר באגרוף ברזל תוך גדיעת התקווה המניעה אותו. את תומכיו צריך להוקיע ולא לצרף לממשלה".

בארגון תורת לחימה קראו למשטרה לעבור מהגנה להתקפה: "מחזקים את ידי כוחות הבטחון שחתרו למגע וחיסלו את המחבל. לא יתכן שירושלים בירת ישראל תשרוץ מחבלים ערבים וסביבה תומכת המייצרים מתקפות רצח השכם והערב על יהודים.

אנו קוראים לבכירי משטרת ישראל ולשר בר לב לעבור מהגנה להתקפה מוחצת, חרף האקלים הפוליטי הבעייתי והתמיכה בטרור מתוך הממשלה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]