ח''כ גולן: "הצבועים ומרעילי הבארות לא ילמדו אותנו איך להתנהג - דודי אמסלם אתה גאווה" - 0404
ח דוברות

ח"כ גולן: "הצבועים ומרעילי הבארות לא ילמדו אותנו איך להתנהג – דודי אמסלם אתה גאווה"

ח"כ מאי גולן אמרה הערב כי דודי אמסלם הוא גאווה לליכוד וגאווה למחנה הלאומי.

ח"כ גולן: "מי שקרא לנו חארות, בבונים, עדר בהמות, מנשקי קמעות, עובדי אלילים, מי ששרף אולפנים כדי לדבר נגד החוק הנורבגי, מי שאכל לנו את הראש נגד ראש ממשלה חלופי ושרים ללא תיק, מי שגנבו לנו את הדמוקרטיה עם רסיסי מפלגות ומינו ראש ממשלה עם 6 מנדטים, מי שהפגינו בבלפור עם מיצגי ענק של איברי מין, גיליוטינות ודגלים שחורים – תוך כדי שהם צווחים שנתניהו לא יפנה את בלפור ויתבצר שם, אלו שהסבירו שההפגנות בבלפור זה לב ליבה של הדמוקרטיה והיום אומרים שההפגנות האלה "לא נעימות לאוזן" ברעננה, אלה שאמרו שנתניהו גרס מסמכים סודיים, אלה שאמרו לאמהות ששולחות את הילדים שלהן לקרב שיציאה למבצע בעזה זה 'הכל פוליטי', אלה שמכילים את המתים, שמחברים לחשמל פורעי חוק ולא יהודים ביו"ש ובקיצור, כל אלו שרצו ורוצים להעמיס אותנו על מריצות ולזרוק אותנו לזבל – הם לא יטיפו לנו איך לדבר!

חבורת הצבועים ומרעילי הבארות האלה לא ילמדו אותנו איך להתנהג. אתם אחרונים שיכולים לדבר! וכדאי לכם מאוד לשטוף את הפה שלכם באקונומיקה לפני שתדברו אלינו ועלינו, כי אתם האחרונים שיכולים לדבר ולהטיף לנו.
אקונומיקה, לא לפני!

דודי אמסלם, אתה גאווה לליכוד וגאווה למחנה הלאומי! גאה להילחם לצידך למען האמת של כולנו! נגמרו הימים שישפילו וישתיקו אותנו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]