האג׳נדה חוגגת | פייסבוק חסמה שידורים חיים מ״שמעון הצדיק״. יהונתן יוסף הבהיר: ״עוברים למייקי״ - 0404
האג׳נדה חוגגת | פייסבוק חסמה שידורים חיים מ״שמעון הצדיק״. יהונתן יוסף הבהיר: ״עוברים למייקי״

האג׳נדה חוגגת | פייסבוק חסמה שידורים חיים מ״שמעון הצדיק״. יהונתן יוסף הבהיר: ״עוברים למייקי״

חברת פייסבוק חסמה את האפשרות של יהונתן יוסף, חבר מועצת העיר ירושלים ונכדו של מרן, הרב עובדיה יוסף זצ״ל, לשדר ביום שישי, בין השעות 12:00 ל-18:00 שידור חי משכונת ״שמעון הצדיק״ בירושלים.

יוסף, נאבק על זכות היהודים על השכונה, בדיוק כמו שקובע בימים האחרונים בית המשפט העליון, אך חברת פייסבוק זורמת עם השמאל הפרוגרסיבי ומונעת ממנו להציג את הנעשה במקום.

יהונתן יוסף פרסם היום (שישי) פוסט ברשת החברתית מייקי: ״בשישי שעבר שידרתי סרטון בשידור חי בפייסבוק. בסרטון צולמו ערבים שעמדו בהפגנת השמאל אומרים לי ש"אלוקים קיבץ את היהודים בארץ ישראל כדי שייקל עליהם להרוג את היהודים."

כנראה שיש כאלו שחשיפת האמת כואבת להם והם התלוננו לפייסבוק שהסירו את הסרטון. היום פייסבוק הודיעו לי ש"כדי למנוע שימוש לרעה" נחסמה לי האפשרות באופן זמני (בדיוק ביום שישי בין 12 בצהריים ל 18 בערב)לצלם סרטון בשידור חי. בלית ברירה אצלם בטלפון ואעלה במוצ"ש.

מקווה ומצפה ליום שכאן במייקי תהיה אפשרות לצלם סרטון בשידור חי. שבת מבורכת״.

מייקי – הרשת החברתית פועלת בימים אלה להשיק את שידורי הלייב שלה. בחברה מבהירים כי בתוך חודש הם צפויים לאפשר לכלל הגולשים לשדר בשידור חי על גבי פלטפורמת מייקי.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]